Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcolnál egy férfiért?

Harcolnál egy férfiért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő.
2012. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Néha szeretek küzdeni! Ha megéri... :)
2012. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha pl nekem kell "bunyóznom" egy másik csajjal azért,hogy kivel maradjon akkor menjen ahova akar. Én nem leszek azért közönséges,meg féltékeny,mert egy másik csajjal el van,és a csaj hajt rá. Hajtson. Elmondom neki,hogy undorító dolog úgy csinálni,hogy van barátnője,ha meg a pasim fogadja,akkor menjen amerre lát a másikkal.

Ha engem szeret úgy is hidegen hagyja a másik. Pasi után nem futunk. Megalázó dolog szerintem

2012. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

annál azért több büszkeség van bennem.

sosem harcoltam egy pasiért sem. ha kellek neki, akkor tegyen érte, h az övé legyek, ha nem, akkor le van ejtve.


eddig bevált. sőőőt :D

2012. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 évané ***** válasza:
Attól függ. Van olyan helyzet, amikor azt mondom megéri küzdeni. Miután nagyon nagyon sok mindent elrontottam igenis küzdöttem érte. Soha semmi megalázót nem tettem és semmi sem volt az. Egyszerűen tudtam, hogy érte megéri, és most rajtam volt a bizonyítás sora.És megérte. Ugyanolyan nő maradtam mint voltam, és nem sérült a büszkeségem se. Egy jó kapcsolat alapja ha beismerjük, hogy mi hibáztunk és helyre akarjuk hozni.
2012. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Manapság a nők futnak a férfiak után ami szánalmas,megalázó egyszóval gáz
2012. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha akarna téged, már feléd fordult volna. Ezt megtanultam, pasiért nem harcolunk. A férfiak elkényelmesedtek, már lusták udvarolni, szeretetet adni. Ne erősítsd benne ezt a megoldást!

És úgy ahogy az első írta: pasi és busz után nem futunk.

Ne alázkodj már meg ennyire, nő vagy könyörgöm!

2012. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretek senki szeretetéért vagy figyelméért teperni. Egyrészt sík hülye vagyok hozzá, távol állnak tőlem az ilyen praktikák.

Másrészt a szeretetnek, ragaszkodásnak, kötődésnek véleményem szerint természetes módon kell alakulniuk.


Annyira nem vagyok rátarti, hogy csak üldögéljek és várjam, amíg az illető figyelmet fordít rám és/vagy megszeret. A kapcsolatunk javítására, megerősítésére mindenképpen vevő vagyok. Ezt meglévő és alakulóban lévő (pár)kapcsolat esetében is így gondolom.

De az illető döntését, bárhogy is van, tiszteletben tartom és elfogadom. Sem megjátszani magam, sem kutyába lemenni nem vagyok hajlandó. És ezt fordított esetben sem várom el senkitől.

2012. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyszer még 19 éves koromban megpróbáltam,de nem sikerült.Annyiból jó volt ezt átélni,hogy tudjam,mit ne tegyek a jövőben.Soha többé nem csinálok magamból hülyét,egy férfi sem érdemli meg.25/N
2012. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!