Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "halálra van ítélve"...

Tényleg "halálra van ítélve" egy olyan kapcsolat ahol a nő van jobban oda a férfiért?

Figyelt kérdés

Gondolok olyasmire, hogy a nő lesi mindig a férfi kívánságait, ő az aki több dolgot tesz meg a kapcsolat érdekében. Pl sokszor látom, hogy az ismerőseim közül többen nő létükre írogatják a férfinak hogy "szeretlek szerelmem" vagy valami romantikus szerelmes idézetet írnak ki a férfinak. Erre a férfi válasza, hogy "én is".


Vagy ez butaság?


2011. júl. 18. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2011. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

"szeretlek szerelmem" vagy valami romantikus szerelmes idézetet írnak ki a férfinak. Erre a férfi válasza, hogy "én is".

XDDDD

2011. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

VAn benne valami,mert ha már az egyik fél ennyire ráakaszkodik a másikra,sokszor igencsak fárasztó tud lenni.A legtöbb férfi nem szereti ha ennyire lógnak rajta..De ez fordítva is így van

Volt egy párom akivel azért szakítottam,mert zavart a rögeszmés rajongása.Zavart,hogy képes volt óránként rám írni,hogy szeret,és képes volt állandóan felhívni,hogy megint elmondja mennyire hiányzom neki stb..Amikor már a wc-re is kézen fogva kikísért,nos itt már betelt a pohár..Szakítottam vele,mert megfojtott a szeretettével.

2011. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ellenorzott, Utolso.
2011. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nincs feltétlenül rövid úton halálra ítélve, de a nőnek tisztában kell lennie a helyzettel és ne akaszkodjon egyfolytában. Ekkor talán a férfi is jobban meg tudja szeretni idővel.
2011. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Minden kapcsolat más. A kinyilvánítás módja nem függ az érzés mértékétől.
2011. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" Ellenorzott, Utolso. "


Nem ellenőrzött..csak rajongott értem..Azt elfelejtettem megírni,hogy egy helyen dolgoztunk,csak én egy másik teremben.De a szünetekben,ebédnél is állandóan velem akart lenni..Együtt mentünk dolgozni,együtt jöttünk haza.(egy lakóházban laktunk,majdnem szomszédok voltunk).Én tényleg elmondhatom,hogy a nap 24 órájában velem volt..Nagyon fárasztó..Ráadásul amikor eldöntöttem,hogy szakítok vele,de egyenes leszek,és elmondom neki,hogy miért,mintha megérezte volna,hogy lesz valami ilyesmi,mert amikor elmondtam neki a szakítást,ő válaszul elővett egy gyönyörű arany gyűrűt,és megkérte a kezem.Gondolhatod,hogy milyen gyorsan menekültem..

2011. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk a kapcsolatunk elején így volt, aztán egy év múlva megfordult, most úgy egálban vagyunk, valószínűleg ő később szeretett belém.
2011. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha olyan a férfi, hogy szereti hallani, hogy szereti a párja, akkor nem fogja zavarni, ha azt írja neki, hogy "szeretlek szerelmem". Mást nem igazán lehet erre válaszolni, mint hogy "én is".

De erről az a hülye reklám jut eszembe, na az már sokk. bár még olyan is akad szerintem akinek ez bejön.

Az a szeretlek! Nem én, jobban. Én még jobban! Még sokkal-sokkal jobban! Tízszer annyira!

:D


Viszont lesni a másik minden kívánságát, előrébb helyezni az ő igényeit, minden körülmények között, és elveszteni önmagunkat... Nos igen, ez elég rosszat tesz egy kapcsolatnak.

2011. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én távkapcsolatban vagyok a párommal, és alig bírom ki, ha nem beszélünk mindennap, de tudom, hogy az nagyon zavarta, amikor eleinte nem telt el úgy nap, hogy legalább egy sms-t ne írtam volna. Most így 3 naponta kommunikálunk egymással, amikor nincs velem, és így sokkal kiegyensúlyozottabb lett a kapcsolatunk. DE minden ember és minden kapcsolat más, a benne lévő felek tudják, hogy nekik mi a jó, nem lehet általánosítani.
2011. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!