Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám?

Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés

ott kezdem hogy a szüleim elváltak és apámnak vagy egy barátnője aki nagyon sok mindenbe beleszól hogy apám nekünk mennyi pénzt ad mennyit költhet ránk, egyszóval mindenbe.

az a helyzet hogy a család férfi tagjaival, keresztapámmal jobban kijövök mint a saját apámmal. nincs egy kedves szava se hozzám egyből kiabál mindenért. régen amikor még kisebb voltam meg is tudott ezzel siratni hogy kiabál:/

aztán itt van a tovább tanulás azt mondja ha nem vesznek fel akkor úgy megver hogy ...

már komolyan ma azt mondtam bánom hogy ő az apám.

a válaszokat előre is köszönöm.18/f


2012. szept. 20. 21:47
 1/9 A kérdező kommentje:

olyan jó azt látni amikor egy velem egy idős fiú az apjával elmegy focizni vagy meccset néznek vagy vmi.

megyek az utcán és látom hogy elbeszélgetnek elnevetgélnek akkor mindig apám jut eszembe ://

2012. szept. 20. 21:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne ilyenekben lásd a családfő jóságát hogy elviszi a gyereket focizni, mellette 4fal közt verheti, kiabálhat is vele, vagy bármi más


Engem is vert már el úgy fater hogy összehúztam magam a földön és rúgott belém többször, 13éves lehettem, most vagyok 20 de nem tudok sokáig a szemébe nézni, mert emlékszek ezekre

Mégis nevetgélek vele, de sose megyünk szórakozni, motorozni csak


Nem minden felhőtlen ami annak látszik

Emiatt ne legyél szomorú, már kis híján felnőtt vagy, egyre önállóbb leszel ami azt eredményezi majd hogy a magad parancsolója legyél :)

20/F

2012. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Értem én csak olyan rossz ez igy:(
2012. szept. 20. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. Huhhh... Szerintem ezen egy beszélgetés segítene. Leülteted, és elmondod neki teljesen őszintén, hogy mit érzel, hogy mennyire rossz neked, mennyire szeretnéd, ha jobb lenne a kapcsolatotok, lennének közös programok stb. Ha esetlen ezt így nem mered a szemébe mondani, akkor például leírhatnád neki levélben. Hidd el egyáltalán nem ciki, sőt...

Megfelelő kommunikációval, nagyon sok mindent rendbe lehet hozni hidd el! Sok szerencsét!

2012. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert primitív. Tudod hány ilyen apa van? 18 vagy, sz.rd le, lépj tovább, ez a vonat már elment. Felnőttél, ennyi. Keresd az életben a boldogságot máshol, apádat meg tedd oda, ahova való.
2012. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkinek megy a zöld kéz :)

igazatok van megpróbálok vele beszélni aztán hátha sikerül valamire jutni.

2012. szept. 21. 22:25
 7/9 A kérdező kommentje:
irjatok még köszi előre is
2012. szept. 21. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy meg fogod tudni győzni faterod, hát tévedsz. A legtöbb embernek van egy elképzelése a világról és a cselekedeteinek okáról, és ebből elég nehezen enged még olyan embereknél is, akikre felnéz, nemhogy a gyerekénél, akivel olyan a kapcsolata, amit leírtál.

Én anno leültem faterral, mert adtam neki egy esélyt, elmondtam, hogy én hogy látom. Bár megértette, de elfogadni nem tudta, ennyiben is maradtunk. Felnőttem, saját életem van és így vagyok boldog. Ez a lényeg, ezt javaslom neked is.

2012. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!