Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám mindig zaklat és...

Anyukám mindig zaklat és sosem hagy nyugodni. Mit tegyek? (bővebben lent) 12/F

Figyelt kérdés
Szóval az anyukám "fotóista" és mindig zaklat, hogy ezt, azt, amazt csináljak a képeivel, nem hagy egyszerűen nyugodni, elegem van belőle. Mit csináljak, hogy hagyjon végre békén?

2012. szept. 21. 13:09
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem pontoztalak le.

De most már a kérdésre kérek választ!

2012. szept. 21. 13:32
 12/42 A kérdező kommentje:
10-es: Túl bonyolult lenne neki, informatikai analfabéta.
2012. szept. 21. 13:33
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Ó, Nagyságos, fenséges Tomi3 köszönöm a kegyelmedet, kérlek, bocsáss meg, és hadd ajánljam fel szolgálataimat mától- a halálomig!


Ámen.

2012. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
63%
Mutasd meg neki ezt a kérdést, különös tekintettel a kommentjeidre, meg a bővebb magyarázatodra. Egy darabig biztosan nem kell aggódnod a számítógép miatt, mivel igen jó eséllyel el leszel tiltva tőle...
2012. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Most már csak az írjon választ, aki a fenti kérdésre válaszol!
2012. szept. 21. 13:38
 16/42 anonim ***** válasza:
83%
Nem is tudom, talán segíts neki? Én is szoktam segíteni, ugyan ilyen ügyben, ha már egyszer az ő pénzéből élek...
2012. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
95%

Mit tegyél?

Hívd a gyermekvédelmiseket, hogy nem bírod a zaklatást és vigyenek nevelőszülőkhöz. Ők majd garantáltan nem kérik, hogy a képeiket szerkesztgesd.


És utána az anyukád sem zaklat ilyen hülyeségekkel, és azzal sem, hogy kimossa a ruháidat, megteremtse a kajádra valót és főzzön neked.


Tessék, a kérdésre válaszoltam. :-)

Amúgy életemben most hallom előszor azt a szót, hogy fotóista.

2012. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
60%
Segíts neki. Ennél többet nem tudok mondani és nem is vagyok hajlandó.
2012. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
47%
Csináld meg azt amire megkér, vagy ha nem szeretnéd rögtön abban a pillanatban akkor megmondod neki hogy: "Jó anya, később megcsinálom neked, légyszíves légy türelemmel." Vagy valami ilyesmit. Vagy mond neki azt hogy te ezt nem szereted csinálni, és ha tud akkor kérjen meg valaki mást. Egyébként ami a lepontozásos fenyegetésedet illeti, kétlem hogy ez meghatja az eddig válaszolókat, ők csak leírták a véleményüket és válaszoltak neked, ha te nem vagy képes elfogadni a válaszokat akkor azért ne őket hibáztasd, ne fenyegesd őket olyan dologgal ami az ég adta világon senkit nem érdekel.
2012. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

17-esnek: Köszi a választ, de az sajnos nem jó ötlet.

"Amúgy életemben most hallom előszor azt a szót, hogy fotóista."

Azért, mert én találtam ki (eredetileg a b-vel kezdődő és i-vel végződő szót akartam helyette használni, de az sajnos trágár).

2012. szept. 21. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!