Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám mindig zaklat és...

Anyukám mindig zaklat és sosem hagy nyugodni. Mit tegyek? (bővebben lent) 12/F

Figyelt kérdés
Szóval az anyukám "fotóista" és mindig zaklat, hogy ezt, azt, amazt csináljak a képeivel, nem hagy egyszerűen nyugodni, elegem van belőle. Mit csináljak, hogy hagyjon végre békén?

2012. szept. 21. 13:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

"Köszi a választ, de az sajnos nem jó ötlet. "


Persze, mert ott nem nyalnák fényesre a hátsódat, mi?


"Azért, mert én találtam ki (eredetileg a b-vel kezdődő és i-vel végződő szót akartam helyette használni, de az sajnos trágár)."


Anyáddal kapcsolatosan ezt a szót használnád? Na ha a helyében megtudnám, nem is zaklatnálak többet képszerkesztéssel, főleg azért, mert gépközelbe se kerülnél egy ideig netezgetni meg játszani.

2012. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartad irni anyadra, hogy bµzi?
2012. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Konkrétan az "ista" helyére szántam volna, de most hagyjuk ezt. A kérdésre kérek választ.
2012. szept. 21. 14:56
 24/42 A kérdező kommentje:
A "fotóista" szón belül az "ista" helyére.
2012. szept. 21. 14:59
 25/42 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas, buta kisgyerek vagy. Egy ilyen kis semmiségre azt mondod, hogy zaklatás?
2012. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy kis szókincsbővítés: lelkes fényképész, fanatikus fotós.

A b...i, g...i és k...g szavak nélkül is elég kifejező a magyar nyelv, nem kell új szavakat kitalálni.

2012. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
74%
Úúúúúristeeeeeeen. oda ne rohanjak. Lepontozol? neeeeee. ez komoly? jaajjj most mit tegyek :'ooooo Nagyon elkényeztetett lusta kis sz*ros vagy. Anyukádnak nem vagy képes megtenni ennyit... Szánalmas! Szedd össze magad. és megmondom, hogy mit tegyél .. csináld meg azt amire megkért anyukád és örülj neki, hogy nem valami nagyobb feladatot bízott rád..
2012. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Annyi képszerkesztő program van a neten, egyszerűbbnél egyszerűbbek, tölts le egy ilyen nem nagy hozzáértést igénylőt és próbáld elmagyarázni az anyukádnak. Ha nem megy neki, akkor lépésről-lépésre írd le egy papírra, hogy mit csináljon. Bele fog jönni. Ha egy gép van, akkor megszívtad, mert gyorsabb lenne, ha megcsinálnád neki és nem ő szöszölne vele órákig. Egyébként szégyelld magad, hogy ez neked ilyen nehezedre esik. Igazán megtehetsz ennyit az anyukádnak. És még zaklatásnak nevezed a dolgot? Jaj!!!!
2012. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám azt sem tudja, mi az a vízjel. Ha tudná, meg tudná csinálni.


Szerintem csináld azt, hogy rászentelsz egy napot, leírsz neki dedósan mindent, és utána már magának is meg tudja csinálni, és békén hagy.

2012. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
96%

A fiam is 12 éves. Èn is öt kérem meg ha valamit nem tudok.

Tiszteletben tartom az ö idöpontját amikor számítógépnél lehet,utánna szoktam kérdezgetni.. Persze nem minden nap,csak ha valami fontos..Hozzáteszem ö tisztelettel van irántam,nem hiszem,hogy a hátam mögött sértegetne..

2012. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!