Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám mindig zaklat és...

Anyukám mindig zaklat és sosem hagy nyugodni. Mit tegyek? (bővebben lent) 12/F

Figyelt kérdés
Szóval az anyukám "fotóista" és mindig zaklat, hogy ezt, azt, amazt csináljak a képeivel, nem hagy egyszerűen nyugodni, elegem van belőle. Mit csináljak, hogy hagyjon végre békén?

2012. szept. 21. 13:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne lustálkodj,segíts anyukádnak.Amúgy mi az a fotóista?
2012. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

"Amúgy mi az a fotóista?"

Az, hogy szeret fotózni.

2012. szept. 21. 17:06
 33/42 anonim ***** válasza:
63%

Úristen, milyen problémáid vannak. Az élet k*rva kemény, majd később meglátod. Ha már az is ekkora gond, hogy képeket szerkesztgess anyukádnak, akkor komoly problémáid lehetnek/lesznek később.

Más suli mellett dolgozik, hogy segítsen némi pénzzel a szüleinek, de te nem, te még a tőled kért szívességeket is kényszermunkaként fogod fel.

Gondolkozz el ezen és TE ajánld fel anyukádnak a segítséget ezentúl, ne várd meg míg ő kéri.

2012. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj öcsi, te nem vagy más mint egy elkényeztetett kis sz*r csimbók aki annyira nem képes hogy ennyit segítsen az anyjának. Feljössz ide felteszel egy h*lye kérdést és utána azt várod hogy mindenki egyetértsen veled, és sajnáljon hogy: "Ó szegény gyerek az anyja állandóan zaklatja a fotószerkesztéssel, adjunk már neki igazat!" Ez csak egy kis szívesség amit igazán megtehetnél az anyádnak, az hogy fotókat szerkesztesz neki még nem a világ vége, nem fogsz belehalni. Ha meg nem akarod csinálni akkor tölts le neki egy egyszerű programot és részletesen írd le neki hogy mit hogyan csináljon. És ne itt sajnáltasd magad és várd hogy valaki olyan választ adjon ami neked is tetszik, mert ilyen nem lesz. Már egy csomóan válaszoltak a kérdésre HELYES válasszal, csak te még arra is lusta vagy hogy a kis ujjadat fél mm-el arrébb mozdítsd. Folyton a kifogásaidat tolod és arra vársz hogy valaki igazat ad neked, pedig egyáltalán nincs igazad és jobb ha ebbe beletörődsz, mert ez az élet, sőt ennél sokkal több, de ha már most így állsz hozzá egy ilyen minimális dologhoz, akkor nem tudom mi lesz veled később. És nyugodtan pontozz le mindenkit, még ha felrobbansz mérgedbe akkor se neked lesz igazad.
2012. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, hogy ez hány darab képet jelent? Ha mániákusan szeret fotózni és napi egy óra elmegy az átszerkesztésekkel, akkor az tényleg idegesítő lehet. Viszont ha csak napi egy-két képről vagy még kevesebbről van szó, akkor azért nem háborognék.

Egyébként én is azt tudom csak javasolni, hogy magyarázd el anyukádnak, hogy mit hogyan csináljon. Azt írtad, hogy vízjelezni is kell a képeket. Tehát akkor valahová feltölti őket, vagyis minimálisan csak ért az informatikához.

2012. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtök sem kérdezte meg tőle, hogy mennyit kéri az anyukája erre.


Ha nekem ez tenné ki az összes szabadidőmet, akkor bennem is felmenne a pumpa, pedig már felnőtt ember vagyok. A kérdező meg kisgyerek, szeretne játszani, ez a dolga.


Szóval ha csak egy két képről van szó, akkor értelek titeket, de ha napi 100-ról, akkor igaza van.

2012. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Utolsónak: az "egyikőtök sem" az pont nem igaz, mivel pontosan eggyel feletted kérdeztem meg tőle.
2012. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Oké, bocsi, azt már nem láttam, akkor rajtad kívül az összes háborgóra vonatkozott :D


A nemüket nem kérdezem meg, tök nyilvánvaló.

2012. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Atyaúristen,hogy nem törik le a kezed?

szent ég... inkább örülnél,hogy van anyád..

2012. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a 36-os által megadott 2 érték között negyedúton.
2012. szept. 23. 12:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!