Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanacsot szeretnek kerni, mit...

Tanacsot szeretnek kerni, mit tenetek a helyembe?

Figyelt kérdés

Ket eve ismerkedtem meg a parommal. Eleinte nem terveztem hosszu tavra, csak futo kalandnak indult. Akkor lett vege egy hosszu 7 eves kapcsolatomnak. Ezert nem mondtam el neki mindent. Nem magyarorszagon eltunk egeszen 16 eves koromig, mert az edesapam kulfoldi, aki sajnos par eve meghalt.

Szoval ahogy telt az ido, a parommal egyre tobbet talalkoztunk, setaltunk, kirandultunk, beszelgettunk, egyszer szoba jott az az orszag ahoi eltem es ahonann edesapam szarmazik es akkor o elmondta milyen rossz velemennyel van rola nem szereti az embereket kulturat stb... en nem szoltam semmit, hallgattam nagyokat. rosszul eset de meg akkor is azt gondoltam hogy miert kellene elmondanom? Ezt a kis idot inkabb tolsuk massal ne veszekedesel. De lassan egymasba szerettunk, osszekoltoztunk.

Es most a szulinapomon amit otthon anyukam hazaban tartunk

o is jon, vagyis meg van hiva es o is szeretne jonni.

De akkor ott szembesulni fog olyan csaladbol szarmazom

amit o utal vagyis egy eve meg azt mondta hogy eliteli es lenezi az orszagot es az ott elo embereket.

hulyeseg volt nem szolni neki, es most mar nem is tudnam neki megmondani, mert annyira szegyelem magam hogy elhallgattam. Inkabb szakitanek mint sem ele alljak es a szemebe mondjam. Nem azert mert a szarmazasom szegyenlem, hanem mert eddig nem szoltam semmit, hazugnak erzem magam.

De az is szornyu ha oda megyunk es meglatja a testvereim unokatestvereim, nem is kell mondanom semmit egybol rajon.

Remenytelen egy helyet


2012. szept. 21. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha én valakit szeretek, akkor baromira nem érdekel, hogy melyik országból származik, milyen a kultúrája.

Az a fontos számomra, hogy milyen a belső énje, a gondolkodása, megjelenése.


Nem hinném, hogy a párod emiatt elhagyna. Valószínűleg megfogja kérdezni, hogy miért hallgattad el előle a származásod, de ha őszinte leszel vele, akkor nem lesz probléma.

2012. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, az lenne a jo megoldas hogy ha hazajon leultettem es mindent elmondok neki. Es mar sokszor el is terveztem.

De keptelen vagyok vagyok megtenni, nem tudom megtenni.

2012. szept. 21. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen ország lehet az, amit ennyire szégyellsz?
2012. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeret akkor lefogja szarni a dolgot


Ha pedig emiatt elhagy akkor legalább tudni fogod hogy nem is szeretett igazán

2012. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az orszagot vagy a csaladomat szegyenlem hanem hogu nem mondtam el halgattam vagyis hazudtam es ezt szegyelem.

De itt is sok kerdest olvastam ahol a legtobben csunyan elitelendoen beszelnek arrol a helyrol ahonnan szarmazom

2012. szept. 21. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd le neki, és nyomd a kezébe. Írd bele azt is, hogy sajnálod, hogy eddig nem mondtad el.
2012. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
román vagy? szerintem ha szeret, akkor nincs olyan ország, amit ne fogadna el...
2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!