Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak a húgommal?...

Most mit csináljak a húgommal? Küldjem haza?

Figyelt kérdés

Pesten élek, szüleink egy kis faluban. Én feljöttem dolgozni, férjhez mentem, babánk született. A húgom elkezdte az egyetemet, nem ment neki. 6 hónapja nálunk lakik, hátha itt könnyebben talál munkát. Először minden rendben volt: járt állásinterjúkra, segített a háztartásban és vigyázott néha a lányunkra. De ez csak pár hétig tartott, aztán bepasizott. Munkát nem talált, egy idő után nem is keresett.


Hétvégén bejelentette, hogy terhes, a pasi lelépett. Azóta nem tudom, mi legyen. A szüleink nem tudják.


Mit tennétek?


2012. szept. 21. 22:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%
Legalább a gyerekednek lesz kivel játszania
2012. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Beszélnék a szüleimmel, mert az ő segítségükre lesz rászorulva. Te eltartani nem tudod, mert neked is kell a gyerekedre. Persze a kinőtt vagy már nem használt dolgokat oda adnám de mást nem nagyon tudsz csinálni.
2012. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
1-es: megadod a címed, költözhetnek hozzád?
2012. szept. 21. 22:24
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ő mit akar, mik a tervei?

Ha hazamegy, akkor neked semmit nem kell tenni.

Neked ez csak akkor probléma, ha úgy képzeli el, hogy majd TE segítesz neki és nálad lakik. Ebben az esetben szépen pattintsd haza, különben rámegy a családi életetek.

2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Férjed nincs kiakadva?
2012. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Én rábeszélném, hogy vetesse el a gyereket.. Ne szüljön csak úgy a vak világba, mert nem fogja tudni egészségben felnevelni a babát.. Egy gyereknek érett gondolkodású, gondoskodó szülőkre van szüksége, ennek a gyereknek nem elég, hogy nem lenne apja, de az anyja még önmagát sem tudja ellátni, nem, hogy még egy gyereket.. Ne adjon életet, ha utána csak tönkretenné.. valószínűleg ezután a húgod maga alatt lenne, talán még nagyobb szüksége lesz rád, de lehet ezzel együtt átértékeli egy kicsit az életet és akkor választás elé állítanám, hogy na most akkor vagy keresel munkát vagy mehetsz haza a szülőkhöz..
2012. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%
Szülőknek szólni aztán hazaköltöztetni....
2012. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előző véleményét annyi különbséggel, hogy én már most haza küldeném.

Fél év az fél év. Ha eddig nem talált és nem is keresett munkát, húzzon haza. Nehogy már a saját családi életetekre menjen rá a húgod könnyelműsége!

2012. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Most a szüleink fizetik az ittlétét úgy, hogy 2 hetente bevásárolnak nekünk. Meg ő fizeti a spórolt pénzéből a villanyszámlát.


A férjem megmondta, hogy ide nem szülhet. 27 nm a lakás, ide mi sem vállalunk még 1 gyereket. Teljesen igaza van.


Na igen, talán az abortusz lenne a legkisebb rossz :-( Csak ő nagyon abortusz-ellenes, szerintem nem menne bele.

2012. szept. 21. 22:32
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szül anyukádékhoz.(mire azt mondjuk én sem értem...)

Egyáltalán, mire kipereskedi a gyerektartást, meg gondolom a pasi letagadja hogy övé a gyerek satöbbi, lesz vele gond.


És a pasi szülei tudnak róla?

2012. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!