Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, titeket zavarna, ha...

Szülők, titeket zavarna, ha 16 éves fiatok meg akarná a haját növeszteni 10-15 centisre? A családban minden férfi tagnak rövid, tüsi haja van, ezért nem is értem, miért ez az elképzelés.

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 17:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem szólnék bele.

Egy 16 éves még keresi magát, én utat engedek neki. Persze vannak határok, de a hajnövesztés bőven belefér.

2012. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A 12 éves fiamnak két éve vállig érő haja van. Még azon is csak röhög, ha időnként lánynak nézik, mert elég finom vonású arca van. Mondjuk az öltözködése elég fiús, de manapság ez semmit nem jelent, csőgatyát, pólót hordanak fiúk és lányok is, ebben a korban meg azért még van néhány "fejletlenebb" kislány, így nem csoda, ha néha nem tudják fiú-e vagy lány. Volt neki három millis haja, volt pár centis, volt olyan, hogy elöl hosszabb, többi felnyírva, hát az ő feje, ő hordja nem? Majd ha megunja, levágatja. Egyébként szerintem sincs semmi köze ahhoz, hogy homoszexuális lesz-e vagy sem. Jelenleg a csajokat kísérgeti haza, fiúk a haverjai, és kifejezetten fiús érdeklődési köre van. Ez nem függ össze, bár ha homoszexuális lenne, akkor is ugyanúgy szeretném.
2012. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

azért a hajával mindenki azt csinál amit akar, eszembe nem jutna beleszólni... már egy óvodásnak is joga van szerintem véleményezni, hogy melyik ruhát vegye fel vagy hogy fésüljék a haját... nem a szülő erőlteti rá a sajátját... szerintem ez fontos dolog, hogy ne szóljunk bele.


(nyilván egy raszta vagy taraj nem tetszene, de hát Istenem ha elunja még mindig levágathatja tüsire, engem sose érdekelt kinek milyen a haja a családban na meg miért kéne utánozni őket...)

2012. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!