Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kellemetlen számomra,...

Nagyon kellemetlen számomra, hogy a férjem hirtelen többszörösét keresi az én fizetésemnek. Hogyan tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Kezdetben kb egyenlő volt a fizetésünk, aztán míg én itthon gyereket neveltem ő lépkedett a létrán. Én szakmailag csak kicsit vagyok előrébb mint 6 éve, ő viszont már szinte mindent elért.


Mit tegyek, hogy emiatt ne távolodjunk el egymástól?


2012. szept. 22. 20:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem, miért maradtál otthon 6 évet? Az már iskoláskor...
2012. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
55%
Bocsánat, most olvasom, hogy nem egy gyerek van.
2012. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Milyen iskoláskor? Nem 1 gyerek van, hanem 2, a kicsi lyukas szívvel született, vele 4 éve voltam itthon.


Különböző a szakmánk, nem irigykedek. Úgy érzem, nem vagyunk egy szinten, nem vagyok elég jó neki. Most, hogy újra dolgozok nagyon kevésnek érzem magam.

2012. szept. 22. 20:45
 14/39 anonim ***** válasza:
93%
Én meg tudlak érteni, többek közt ezért is tartom fontosnak, hogy ne csak én legyek otthon a gyerekekkel, hanem a párommal osztozzunk az otthon töltött időben. Utólag már nem tudsz mit csinálni, hacsak őt ki nem rúgják, azt meg ne kívánd...
2012. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
85%

Na de miért ne lennél jó neki?


Feleséget választott, aki a gyerekei anyja!

Nem egy pénzkereső robotot.

Te azért maradtál otthon, mert a gyerekeiteket nevelted. Ennek olyan örömnek kellene lenni, ami pénzzel nem kifizethető. Most ő érezhetné magát ugyanígy a gyerekkel kapcsolatban, mondjuk te megengednél valamit,ő meg nem és akkor kié a döntés? Egyenlően meg kell egyezni, mert közös minden. A gyerekek és a fizetése is.

2012. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy az a gond, hogy a férjed érezteti veled, hogy ő "több"? Ha nincs ilyen, verd ki gyorsan a fejedből ezt agondolatot.

A kirándulással kapcsolatban: miért nem mondod neki, hová vágysz elmenni?

2012. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
85%
Ez a baj, hogy önbizalomhiányod van, ami megmérgezi a kapcsolatot előbb-utóbb. Az nem a férjed pénze, hanem a TIÉTEK, közös, egy család vagytok. A házasság vagyonközösség is, ha ez vigasztal. Ha a házasságban én pénzem, te pénzed van ott már baj van. Ha a férjem jól keresne, örülnék neki, nem látnám problémának.
2012. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
53%
Annyira gagyi ez a kérdés. Egy nő, aki azon siránkozik, hogy jól keres a férje!!! Hihetetlen!
2012. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg egálban vagytok. Ő többet keres, viszont te meg gyerekeket nevelsz. Ez igyanannyira felelősségteljes és fontos munka. A férjed munkája pénzben mutatkozik meg,a te munkád meg a gyerekek magatartásán. Wnnyi eróvel ő is oorogykedhetne, hogy te többet vsgy a gyerekekkel és rosszul érezhetné magát hogy neki kevesebb joga lenne beleszólni a gyereknevelési kérdésekbe. Egy család vagytok! Ez számít. Ő a pénzt adja bele, te meg a családi összetartozást.
2012. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
79%

Nálatok már az a gond, ahogy mondod.

"ő pénze, én pénzem"

Házasságban KÖZÖS van.

2012. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!