Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek vele jóba? Nagyon...

Hogy legyek vele jóba? Nagyon szeretném

Figyelt kérdés

Párom édesanyjáról van szó. Múlt héten hivatalos voltam a szülinapjára (előtte egyszer találkoztunk), akkor tartották párom keresztfiának is a szülinapját, akire párszor már vigyáztunk és nagyon megszerettem.

A kisfiú már korábban emlegette, hogy mit szeretne, megkérdeztem páromtól hogy kapja-e már azt valakitől és mivel senki nem vette meg még, így gondoltam azzal lepem meg. Egyetemre járok, nincs túl sok pénzem, így párom édesanyjának jelképes apróságot vettem meg virágot. Nálunk egyébként is az volt a szokás, hogy a gyerekekre költöttünk többet, egymásnak a felnőttek pedig nem vettek drága ajándékot, hanem a szándék volt a fontos.

Az édesanyja egész ünnepség alatt szurkálódó megjegyzéseket tett, de nem értettem miért. Estefelé megkérdeztem, hogy megbántottam-e valamivel és kibújt a szög a zsákból. Nehezményezte, hogy "ócska vackot" adtam neki, mert akkor inkább ne is adtam volna semmit. És hogy ha a családhoz akarok tartozni, akkor nem a gyereknél kellene magam benyalni, hanem rá kéne egy kicsit mélyebb benyomást tennem. Bocsánatot kértem és elmondtam, hogy eszemben sem volt sem megbántani, sem benyalni magam, de folyton a szavamba vágott. És kijelentette, hogy bunkó is vagyok, mert amit én vettem a kicsinek, azt akarta megvenni karácsonyra.

Jelenleg ott tartunk, hogy nem mehetek hozzájuk (ami nem lenne olyan nagy baj, mert eddig is megoldottuk) és nem hajlandó elfogadni a fia barátnőjeként. Én nem szeretnék ilyen ostobaság miatt rosszban lenni vele. Mit csináljak?


2012. szept. 23. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, majd a fia elintézi az ügyet.
2012. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És a párod meg szó nélkül tűri, hogy az anyja ekkora suttyó vagy mizu?
2012. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A párom beszélt vele, többször is, de hajthatatlan. :(
2012. szept. 23. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te mindent megtettél, normálisan beszéltél vele, bocsánatot kértél, próbáltad elmondani, miért olyan ajándékot kapott. Innentől tényleg oldja meg a párod. Ő talán tud hatni az anyjára. Addig is, ha esetleg elmentek hozzájuk, viselkedjél úgy vele, mint ahogy eddig is tetted. Kedvesen, normálisan.

Minden esetre nem irigyellek, ilyen anyóst nem szeretnék magamnak.

2012. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen nővel jóban akarsz lenni?

Hát bazz örülj, hogy nem beszél veled! Ez inkább áldás, mint átok!

Ennek tök mindegy mit csinálsz, a szar is ízetlen, másba köt bele. Hagyd a fenébe. Mi az, hogy sokat költs rá???


Istenem, neki kellene bocsánatot kérni.

2012. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen anyósjelöltel mégha "ki is békültök" a szemebe jópofizni fog,a hátad mögött meg ki fog beszélni. Nem kell az ilyennel foglalkozni.
2012. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kedves anyósjelölted kapzsi, irigy és beképzelt. Minden rendes ember úgy gonsolkodna hogy először a gyerek és azután én. Meg persze h a szándék a lényeg.

Te màr bocsánatot is kértél, szóval megtetted amit lehetett. Ha errre nembékült akkor csak könyörgésre fog nagy nehezen. Azt meg ne tett. Mert ahogy előttem is írták csak hàtul kibeszélés elöl jópofizás lesz belőle. Legalàbb tudod h hányadán àlltok.

És ha a kicsi fiaasem tudja rendre parancsolni akkor nem èrdemes foglalkozni vele. Inkább örülj h most tudtad meg miféle jelleme van mint évek mulva.

2012. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne terheld meg magad ostobákkal. Aki nem ismeri fel őket, vagy noha felismeri, nem tartja távol magától, maga is az. Balthasar Gracián Morales
2012. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne te legyél az aki ezekután jópofizik neki csak azért mert ezt várja el. Egyáltalán nem volt igaza veled szemben és nagyon téved ha azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. A párod meg egy kicsit kimutathatná anyukája felé, hogy melletted áll.
2012. szept. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!