Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnénk erősek? Nem...

Hogyan lehetnénk erősek? Nem akarjuk elveszíteni a fiunkat.

Figyelt kérdés
Több hónapja van kórházban, először tüdőgyulladás miatt aztán kiderült, hogy a szívével is van valami. Nem javul az állapota és már az orvosok is kezdenek lassan tehetetlenek lenni. Már teljesen kivan a feleségem is, ezért is akarok erős maradni de nem mindig megy. Még csak 1,5 éves és már most ekkora a baj. Tudom, hogy nem szabad rosszra gondolni de mégis megvan. Amikor a szemembe néz olyan mintha segítséget kérne én meg úgy érzem, hogy cserbenhagyom. Nemrég aludt el a karjaim között és kicsit bekönnyeztem nem is tudom, hogy mi lenne velünk nélküle. Remélem tudja, hogy bármit megteszünk érte. Lehet, hogy kicsit nyálasra sikerült de ennyire még nem féltem soha.

2012. szept. 23. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet. A legjobb is. Ebben higyj erősen, nem veszíthetsz semmit! Csak nyerhetsz. Mert ez igaz.
2012. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Már hogyne veszíthetne?

Azzal hogy közhelyeket lődözünk, nem fogjuk őt megnyugtatni.


Nagyon sokat veszíthet, de természetesen minden rendbe jöhet.


Több hónap után talán tényleg érdemes lenne más orvost, kórházat keresni. Tudom, ez nehéz, de az orvosváltás, illetve több orvossal való konzultálás több ismerősömet is megmentette már.


A volt főnöknőmnél nem ismerték fel a betegsége okát kiskorában, míg az anyja át nem vitte egy másik kórházba, ahol egy jó szakorvos rájött, hogy ki kell venni a manduláját, mert ha jól emlékszem szívizomgyulladása lett.

5-6 éves kisgyerekként már járni sem tudott, olyan gyenge volt és egy másik kórházban meggyógyult.


Az ő lányát baleset után kezelték hónapokig, nem gyógyult be a seb a karján, elfertőzödött, elég sokszor kellett újraműteni, míg meg nem elégelte és az orvosok sértettsége ellenére átvitte másik kórházba, ahol meggyógyították.


Én kutyával jártam így, az állatorvosunk, akiben amúgy nagyon bíztam, csak tö...ketlenkedett, végül valaki tanácsára más állatorvost is felhívtam, aki a tünetek alapján kétségbe vonta az állatorvosom diagnózisát, és végül ő javasolta az állatklinikát, ahol végre normálisan kivizsgálták és tettek is valami érdemlegeset a kutyáért és végül meggyógyult. Szerintem ha nem viszem el más orvoshoz, meghal, mert már a kiszáradás szélén állt a sok hányástól, de a klinikán végre kapott infúziót.


Oké, hogy több hónapja van bent, de tudják pontosan mi a baj? Tudják, mi okozza a tüdőgyulladást? Gondolom mindent megtesznek egy ilyen kisgyerekért, és remélem tenyésztés alapján kezelik valamivel. Ha rezisztens kórházi tüdőgyulladása van, akkor meg körbe kéne telefonálni sok-sok kórházat, mi a fenét tudnak csinálni ilyenkor.


Addig kell menni, de legalábbis kérdezősködni, míg nincs valami megoldás. Föladni nem szabad.

2012. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Veletlenul olvastam bele a kerdesbe... Mi tortent azota????tudom ngyon regia a kerdes , de hatha....
2015. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Először is így utólag is köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)

Még a kérdés után voltak olyan időszakok amiket nem kívánok senkinek, néhány orvos meg annyira bunkó volt, hogy jeget lehetett volna törni velük de a sok rossz ellenére reménykedtünk. Már teljesen jól van (kopp-kopp), mintha nem történt volna semmi sem, már csak kontrollra járunk vissza :)

2015. ápr. 24. 23:13
 25/26 anonim ***** válasza:
Hálisten, ismeretlenül is örülök neki! :)
2015. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök!!!
2015. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!