Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves vagyok, anyámmal élek...

37 éves vagyok, anyámmal élek és segédmunkásként dolgozom. Szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 10:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
nem.neked ez jutott.
2012. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon érdekes hogy mind a két fajta elképzelés le lett potnozva amit tanácsoltak az emberek...
2012. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
62%
Itt a nagypofájú ugatógépek nyilván gazdag családba születtek bele,és úgy tesznek mintha az ő érdemük lenne,hogy már el tudtak költözni anyucitól.Mondom semmi gáz,légy pozitív,semmivel sem vagy még elkésve.Az igazán szánalmasak azok az emberek akik azt hiszik,hogy szánalmas vagy.
2012. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
67%

ma 12:04


Ahhoz nem kell gazdag családban felnőni,hanme tudatossan kell alakítani az életünket és bármely nehéz az út de elindúlni hogy élhessük a saját életünket ehyogan tudjuk.És nem arra hiatkozni hogy én csak egy segédmunkás vagyok,és legfőképpen nem arra hogy nem gazdag családban nőtt fel valaki..szánalmas...akkor a lakkosság 80%-a magyarországon mondhatná ezt hogy mert én nem gazdag családban nőttem fel és akkor nekem már nem kell semmit azért hogy önálló életet alakítsak ki.A harcok és a kudarc viszi elöbbre az embert és így fejlődik a személyíség,ha ennek nem hagysz utat akkor önmagadat csapod be és félsz az élettől és a kihívásoktól..

2012. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
65%

ma 12:04


Én sem gazdag családból származom,egy átlagos családból ahol néha voltak anyagi gondok,bár nem éltünk rosszul de nem is éltünk nagy lábon.Én 18 évessen kezdtem el dolgozni,mellette 3 iskolát megcsináltam a saját pénzemen,plusz egy nyelvet is megtanultam,Pedig 70 ezer ft-ot kerestem,ha már otthon lakik valaki ennyi időssen akkor legalább fejlessze magát,tanuljon szakmákat hogy biztosabb jobb munkát találhasson.Vagy gyűjtögessen legalább hogy anyuci szoknyája mellőle letudjon szakadni.Az ilyen férfiakat szokta csernus doktor bácsi puha pö.csnek nevezni..

2012. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
38%
100 év alatt sem tudsz ma Magyarországon összespórolni még egy panellakásra sem,ha az átlagbéreket kapod.Diplomával sem.Ha nincsen mögötted szerencse,húsos kapcsolat,vagy valamennyire tehetős szülő akkor lehetsz te akármilyen szorgalmas is,talán egy trabantot össze tudsz hozni.Ezért nem kell a rizsa.Álltalában persze azok a mázlisták osztják az észt akiknek mindenük megvan.Nagyon ritka esetben az ő érdemük persze mindez....
2012. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

"Nyílván munkahelyet kellene..de én ismerek olyan segédmunkást aki évek óta az és havi 120-130 ezret zsbre vágja havonta.Nem mellesleg a segédmunkás lehet gyári segédmunkás is és vanna olyan gyárak ahol simán megkeresik a 120 ezret..nem egy ismerősöm van és még is van lakása és családjja neki.Pedig ő is egy segédmunkás egy gyárban,még is ott van 5 éve..meg rajta kívűl még több ezer ember aki ebből él,mert mondjuk nincs más.Az ilyen ember életképtelen ennyi..ha valaki 37 évessen az anyjánál van ott valami nem kóser és valami hiba van a készülékben,és ezt nem lehte munka jellegére fogniEz csak magyarországon divat.."


11:11


Nem csak Magyarországon divat, hanem pl. Olaszországban is. Csernus doktor (lol) orra meg el lenne törve, amint puhap@csnek nevezne.

2012. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

ma 12:50


Igen lehet hogy igazad van,de akkor ennyi erővel mindne ember aki nem keres túl jól az éljen az anyja nyakán 50 évessen is nem?Ezt akartad mondani?Mert kb ez jött le belőel,egy felnőt ember igen is vállaljon felelőséget és anyuci szoknyája alatt húzodjon meg élete végéig,mert kitduja mennyi és mennyi lehetőséget halaszt el ezáltal hogy nem mer nyítni a világ felé..

2012. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

ma 12:50


Tudod van egy mondás!Bátraké a szerencse!Úgy gondolom ez valóban így is van!!

2012. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
85%

nem szégyen ez, csak kellemetlen.

ilyen emberek is kellenek a világnak, különben nem lennének társadalmi különbségek, és a menő nem érezhetnék magukat menőnek...


nem fogok a magas lóról pofázni, bár engem kicsit jobb helyre pottyantott a gólya.

ha ez neked így nem jó, akkor törj ki. tanulj, képezd magad, menj külföldre, ott is szükség van segédmunkásokra, csak kicsit jobb fizetésért. aztán amikor már lesz elég lóvéd, hazajössz, tanulsz valami piacképes szakmát és talán 45 évesen elkezdhetsz ÉLNI.

2012. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!