Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 2,5 év után is...

Szerintetek 2,5 év után is lehet szerelmes az ember a párjába?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha ő Brad Pitti akkor talán. Bár még akkor sem biztos, ki fog derülni hogy horkol. Vagy középen kezdi meg a fogkrémet. Vagy valami. Mindegy mi, valami gáz úgy is lesz.
2012. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

IGEN!


Mi lassan 3 éve vagyunk együtt!

4 hónapja össze is házasodtunk!

Jobban szeretjük egymást, mint azelőtt!


Én 32F

Ő 26N

2012. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én sokáig nem hittem a "sírig tartó" szerelemben, de aztán nagyon sokat tanultam. Ha mindkét fél folyamatosan dolgozik a kapcsolaton, hogy megmaradjon a kötődés és az intimitás, akkor lehet. Nem lesz ugyanaz, mint a kezdeti lángolás, hanem annál sokkal-sokkal mélyebb.
2012. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év után? 9 éve vagyunk együtt a párommal, de olyan őrült szerelemmel szeretem, hogy azt elmondani nem lehet! Szóval lehet!:)
2012. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hát!:)
2012. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én szerelmes vagyok a férjembe, 4,5 éves házasok vagyunk.
2012. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Miért ne lehetne?!
2012. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert azt olvastam valahol aminap, hogy a szerelemért felelős hormon, a feniletilamin maximum 18 hónapig van jelen az agyban, utána úgymond felszáll a "rózsaszín" köd...persze szereted a párodat, de nem szerelemmel. Na, hát mi még mindig úgy érezzük, ahogy itt a többség is, hogy nagyon szeretjük egymást. Szerelemmel, nem pedig szeretettel...most akkor mi az igazság??? :)
2012. szept. 24. 12:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

attól függ ki, hogy definiálja a szerelmet.


ha szigorúan nézve, arra a meglátod és pillangók repkednek a gyomrodban érzésre gondolunk, akkor az elmúlik.


én több mint öt éve vagyok a párommal. ha meglátom, nem érzem azt a heves szivdobogást, de helyette valami olyan mély szeretetet érzek, kötődést, hogy ez jobb mint a hormonokon alapuló szerelem.

ha meglátom mosolygok, úgy megölelném, hogy kinyomnám belőle a szuszt is. imádok hozzábújni, vele lenni.

ha ezt szerelemnek lehet nevezni, akkor az vagyok.

2012. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.


amúgy szerintem nem kell lebecsülni a szeretet fogalmát, sokan nem is értik, és negativan gondolnak arra, hogy ők már csak szeretik a párjukat.

2012. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!