Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 2,5 év után is...

Szerintetek 2,5 év után is lehet szerelmes az ember a párjába?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Biztos igazuk van a hormonokkal kapcsolatban, csak épp a már nem rózsaszín köddel szeretést és nem "már csak szeretem"-ként, hanem "most szerettem bele igazán, mélyen, igaz szerelemmel"-ként definiálnám. Mivel nincs rózsaszín köd, és látod a hibáit, és azzal együtt is szereted, az nem kevesebb, hanem több! Vagy inkább mélyebb, igazibb.
2012. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi most, 9 hónap után is látjuk már egymás hibáit, semmiféle rózsaszín köd nincs, mégis szerelmesek vagyunk, ő is, én is. Semmit sem fakultak az érzéseink a kezdetek óta!:) Remélem így is marad még nagyon, nagyon sokáig:))
2012. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha 2,5 év után már nincs szerelem, akkor ott valami más baj van, csak az illető próbálja nyugtatgatni magát, hogy ez így normális. Pedig nem!

A szerelem állítólag idővel átalakul egy mélyebb, tartósabb érzéssé, no de nem ilyen kis idő után. Ott másról lehet szó.

2012. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Bocsi, de itt szó sem volt olyanról, hogy nincs szerelem...feltettem egy kérdést, mert egy újságban olvastam erről. Kiváncsi voltam mások véleményére. Ennyi! :)
2012. szept. 24. 15:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hosszú kapcsolatokban amikor már igazán mély, másféle szeretetet éreztek egymás iránt, hogy apróságok miatt, csak úgy, megint lángol a szenvedély, mint a kezdetekkor.. ez az amikor úgymond újra és újra bele tudsz szeretni a párodba :)) Amúgy én is olvastam a cikket, de ez persze nem jelenti azt, hogy 18 hónap után mindenki szakít ^^ Barátnőm is 3 éve van együtt a barátjával, és minden a legnagyobb rendben:) Persze ez személyfüggő is, ők úgy néz ki egymásra találtak. :))
2012. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen lehet.Az újságokban sok mindent írnak,ami általánosság,nem jelenti,hogy mindenkinél igy van.amúgy Én ezt is olvastam.Hattyúpárok

[link]

2012. szept. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!