Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik úgy gondolják, h a két...

Akik úgy gondolják, h a két szituáció egy súlyú azok leírnák, h miért?

Figyelt kérdés

1.Van egy férfi, van egy 1 éves gyereke, kiderül, h nem az övé.

2.Van egy nő, megtudja, h a férje mikor külföldön volt teherbe ejtett egy másik nőt, magyarul van a férjének egy gyereke.


Szeretném, ha értelmes válaszokat kapnák ész érvekkel, nem pedig mint a legutóbb, h azért egyenlő, mert egyforma meg mert egysúlyú.

Vagy, mert tök egyértelmű, h a két fél ugyan úgy éli meg.



2012. szept. 24. 12:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ilyet még mindig nem írtam! :D Egy példa volt, ahogy az előző is. Próbálom felhívni a figyelmed az emberi gondolkodás sokszínűségére. Te úgy gondolod, én meg így. Én nem állítom, hogy te hülye vagy, mert másképp gondolod, ellenben veled, akinek csak az a jó válasz, ami egyetért veled. Én nem gondolom, hogy ez ilyen egyszerű, hogy fekete vagy fehér. Leírtam már azt is, hogy szerintem miért lehet ugyanolyan és lehet különböző. Ezt kérdted. Írjuk le. Leírtam. Mi a válasz? Hülye vagyok. Jó. Legyen. Kb. semennyire nem tud érdekelni mit gondolsz.
2012. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"mert ahogy előttem is írták a nőnek nem járt anyagi és érzelmi ráfordítással a férfi gyermekének nevelése."


De igenis azzal jár, ha a férj a fattyú gyerekére fordítja azt a pénzt, amit a nővel közösre is fordíthatna...


Egyébként addig fogod felrakni ezt a kérdést, amíg nem kezd mindenki egyetérteni veled?

2012. szept. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Jaj látom nem tudod feladni meg elfogadni, h nincs igazad:)

Leírtad a marhaságot aztán azt vártad, h majd neked lesz igazad, erre mindenki átlátja, h nem egyforma a két helyzet.

És az érzelmi ráfordítással mi a helyzet cicamica?

Azt h magyarázod ki?

2012. szept. 28. 11:43
 24/28 anonim ***** válasza:
Jól van, tudod mit? Neked van igazad! Mindenben! Sajnos voltak saját gondolataim és saját érzéseim, de most már tudom, hogy nagyot tévedtem!! Minden úgy van, ahogy te gondolod, ezentúl mindenről megkérdezlek majd, hogy hogyan kell csinálni és mit kell gondolni róla!! Nagyon szégyellem magam, hogy megpróbáltam saját gondolatokkal élni, és nem követtelek téged, drága mester!! Esküszöm, nagyon megrázott a felismerés!! Nem is értem, hogy hogyan gondolhattam ezt!!! Saját gondolatok???? Eltérő vélemény?? Úristen!!!! Iszonyúan szánalmas véglény vagyok én!!! Kérlek bocsáss meg nekem!!
2012. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
a kérdés érdekes de a kérdező nagyon különös habitusú ember lehet, szerintem ne foglalkozz vele, vicces és még észre sem veszi magát. vannak ilyenek.
2012. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs a kérdező habitusában semmi különös, azt próbálja kideríteni, hogy akik másként gondolják, mint ő, azok milyen LOGIKA alapján, milyen GONDOLATMENET alapján godolják másként. Erre meg láthatóan nem kap választ, mert akik másként gondolják, azok folyamatosan érzésekről beszélnek...
2012. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Ezt nem értem én sem, h most, h jönnek ide az érzések?

A kérdező arra volt kíváncsi, h melyik eset a vészesebb, nem pedig arra, h ki h éli meg.

Leírta rajta kívül mindenki, h a nő félrelépése nehezebb eset.

Egyértelmű, h egy alkoholista, aki nem foglalkozott a családjával különösebben nem fog hasraesni, h nem az övé a gyerek, de attól még nem szép dolog a nő részéről, h mással nevelteti a gyerekét.

Na mindegy, 79%-os felhasználót elnézve erre soha nem fogunk választ kapni.

2012. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Tök jó amúgy, h szinte az összes válaszoló leírja, h valóban nem egy súlyú a két cselekmény, sőt megkérdőjelezik, h most mi ez az érzés téma, de ő ennek ellenére csak viszi, h neki van igaza, persze irónia nélkül nem tud válaszolni, magyarázatot adni mint mások.

Én meg ezt nem értem.

Ha valaki érti leírhatná

2012. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!