Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi lehet ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi lehet ez az egész? Kihasznál? Ha igen, akkor miért nem? Ha nem akkor miért csinálja ezt? (bonyolult)

Figyelt kérdés

Szóval fél éve van egy 31 éves férfi az életemben, akit őszintén nem tudok megérteni. Az első két hónapban törődött velem, sokat írt rám, sokat találkoztunk, és elég hamar erőltette a szexet is (amit nem bántam meg). De utána elkezdett nagyon nemtörődöm lenni, van, hogy hónapokig nem látom, ha írok neki nem válaszol, vagy csak egy két szót, nyögvenyelősen. Sokszor ígérte, hogy találkozunk, egész nap/éjjel vártam rá, de hiába. Néha meg amikor neki jutott eszébe, én azonnal ugrottam és repültem hozzá. Azt gondoltam, és a legtöbben is azt tartották a legkézenfekvőbbnek, hogy csak kihasznál, hogy csak a dugnivaló tartalékjátékos vagyok neki. Hogy csak azért igyekszik fenntartani az érdeklődésem valamennyire, hogyha épp nincs más, de rájön a hatnék, én ott legyek. Igenám, de ha így van, akkor mégis mi a frászért nem dug meg, mikor lehetősége van rá? Ebben az évben csak háromszor találkoztunk úgy, hogy lett volna lehetőségünk erre....a háromból csak egyet használt ki erre, a másik két alkalommal rám mászott, felhúzott, igyekezett kézzel v szájjal kielégíteni, majd mikor úgy gondolta, sikerült, abbahagyta és nem akarta folytatni, hiába látta rajtam, hogy nagyon vágyom rá, meg hiába állt az ő farka is mint a cövek... miért nem? Csak annyit akart, h bújjunk össze és nézzünk filmet, stb. Ha csak kihasznál, ha szexre kellek neki, miért nem használ ki rendesen? Ha meg nem kíván, nem tetszem neki, akkor miért erőlteti és miért nem küld el a fenébe? Miért hazudja azt, hogy nincs más nője (higyjem el, hogy félévente elég neki 2-3 alkalom?) és hogy a barátnőjének tart? Orvosi egyetemre jár, rengeteget kell tanulnia, általában ezzel takarózik... de azért mégsem tudom elhinni, hogy hetente egyszer ne kívánja meg a szexet...


21/L


2011. jún. 1. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te kifogtál egy hazudós, lókötőt. Ott kezdődik a bibi, hogy 31 évesen nem igen szoktak orvosi egyetemre járni. Ha meg mégis, egy ilyen örökös diák, akkor meg igencsak lenne ideje rád az egyetem mellett. Egyébként ezek a ritka, furcsa találkozások is inkább arra vallanak, hogy van rajtad kívül valakije.

Én ezt szűrtem le az elmondottakból. Bár tévednék.

2011. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és ha ez téged ennyire idegesít miért nem küldöd el a fenébe?


de szerintem meg a srác azért nem keres mert hamar megadtad magad.. a legtöbb pasinak addig érdekes egy lány amig megnem húzta..

ha folyton futsz utána mint egy kiskutya neis várd hogy másképp álljon hozzád..

az írásodból meg azjön le hogy sokat is hisztizel neki...


ez kinek kell?

senkinek..

2011. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ha nem kellek neki akkor meg miért nem küld el a fenébe? Egyébként az biztos, h az orvosira jár, mert ugyanazon az egyetemen tanulunk, össze szoktam futni vele könyvtárban, klinikán. Nem örökös diák, mert már elvégzett egy sulit és dolgozott, h legyen pénze az orvosira. Szóval ebben nem hazudik. De azt nem értem, ha lenne valakije, meg ha nem kellek neki mert látja, hogy odavagyok érte, akkor miért öl mégis energiát abba, hogy "megtartson"? És ha csak dugni kellek neki akkor miért nem dug meg?


Azért nem hajtom el, mert odavagyok érte. És engem komolyan nem zavarna az sem, ha csak kihasználna, de nem értem, akkor miért nem teszi? Hisztizni nem szoktam, de volt már rá példa kb. kétszer. Mikor már hónapok óta nem láttam, ígérte, hogy jön (ő mondta magától), aztán vártam és mégsem... nem volt jogos a hiszti? Egyébként nem szoktam zaklatni/hisztizni, van, hogy heteket várok rá csöndben, hogy egyáltalán eszébe jussak és rám írjon...

2011. jún. 1. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:

de ha egy egyetemre jártok ráadásul...:\

akkor szerintem akár mennyire is fáj, és ha neked ez nem jó akkor szerintem válj el tőle :\

fölösleges szenvedni miatta...

2011. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha rám hallgatsz akk hagyod a fenébe...saját tapasztalat én is most hasonlo szituba vtam..bnője vtam,mindenkinek bemutatott,együtt vtunk,volt h csak átjött beszélgetni és filmezni és nem is probálkozott be,volt h megígérte h átjön én vártam rá és nem jött..ő ezt mind azzal magyarázta h ha többet vunk együtt akk szerelmesek leszünk és a korkülönbség miatt ő ezt nem akarja megkockáztatni..bár azt vhogy én se tudtam elhinni h 1 34 éves pasinak havonta 2szer van szüksége rendes szexre,pedig volt h 7ből 4napot nálam aludt. szal szentem a te helyzeted is hasonlo és a srác nem akarja elkötelezni magát..
2011. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igazából választ még mindig nem kaptam a kérdésre...h vajon mi lehet a háttérben, mi lehet az ok, miért teszi ezt....csak javaslatokat, h hagyjam a fenébe.... higgyétek el, a javaslatokat minden nap megkapom az összes létező barátomtól/ismerősömtől...de ha voltatok már szerelmesek, tudjátok, hogy ez nem így működik...bármilyen kapcsolat vele jobb attól, mintha soha többet nem látnám, még ez is ami most van


csak szeretném megérteni...

2011. jún. 3. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
nem akarja elkötelezni magát és érzi h nagyon odavagy érte ezért ez neki kényelmes és jót tesz az egojának...és valószínű h ő is tudja h te még fiatal vagy,nem akar lekötni mert neked még csak most kezdődik az élet...és benne van h néhány év mulva lecserélnéd 1 fiatalabbra,és akk ő maradna hoppon..
2011. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell elkezdeni taktikázni. Sms-ben,neten bárhogy... a független 35-40éves nők nagyon sokat tudnának neked ebben segíteni,hogy hogyan legyen oda érted a pasi. .. Van megoldás erre az biztos..Amúgy az orvosok és a leendő orvosok a legnagyobb kujonok a világon.
2011. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!