Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne 1lány nagyon kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne 1lány nagyon kedves aranyos és szép de valahogyan mégsem az esetem. De mégis tetszik ez elégé bonyolult. Szóval nem tudom pontosan, hogy mit érzek iránta. És kb 40cm köztünk a magasságkülönbség ami zavar?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Hogyan tudom meg minél hamarabb hogy mit érzek iránta? És nagyon gáz az a 40cm magasságkülönbség? (én vagyok a magasabb) amúgy már megmondtam neki hogy nagyon szimpatikus
2012. aug. 12. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret a lényeg! Egyébként meg nem gáz! Ismerd meg beszélgess vele, aztán rájössz hogy kell e neked.
2012. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak fordított esetben lenne gáz a 40 cm különbség, ha a srác magasabb, az tök jóó :D
2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl az tetszik ha a fiú magasabb az h mennyivel nem lényeg csak ő legyen a magasabb :) de valoszinu megvaltozna a velemenyem ha tetszene egy pici fickó
2013. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!