Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? Szakitsak?

Hogyan döntsek? Szakitsak?

Figyelt kérdés

2 évig távkapcsolatban éltünk,most lesz 1 éve,hogy együtt is élünk!

ő kérte,hogy költözzek hozzá az addigi életemtől 600kilóméterre! én feladtam mindent érte ,de ő nem segitett nekem semmiben,mindent megigért ,de semmit nem teljesitett!

az utóbbi időben egyre jobban eltávolodtunk egymástól,munka után elkezdett inni,már nem beszél velem,ha kérdezem gyorsan elháritja a beszélgetést!

a munkatársaival rendszeresen-félórákat beszél telefonon,de velem nem tud 5 percet sem eltölteni!

ha nem a telefonon lóg,akkor alszik!

sehova nem megyünk,semmit nem csinálunk közösen!

egyedüli társaságom anyukája!

segitenie kellene elintézni a kinti papirjaimat,de mindig csak halogatja,ő fáradt,most nem dolgoznak ott! mindig van valami kifogás!

a hétvégén hazajöttem,hogy átgondoljuk a dolgokat,azóta csak én hivtam,őt nem is érdekli,hogy mi van velem,amikor hivom akkor is gyorsan leráz!

TEgnap nagyon összevesztünk,miután nagyon csúnya hangnemben beszélt velem!

Hazudozik össze vissza,ezt onnan tudom,hogy Anyukája minden nap felhiv és elmeséli ,hogy épp mennyit ivott!

közben nekem meg letagadja!

a szüleim szerint is nehéz döntés,de támogatnak!


fogalmam sincs,hogy mi lenne a helyes döntés,de ez már hónapok óta megy és nem igazságos,hogy ennyire nem törödik velem,mikor ő akarta ennyire,hogy oda költözzek!


2012. szept. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de csak azt tudom mondani hogy már nem szeret, nem számítasz neki a leírtak alapján. Nagyon nehéz lesz, de hagyd ott a lehető leghamarabb. Jobbat érdemelsz! Sok erőt kívánok!
2012. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem is az fáj a legjobban,hogy szakitunk,(na jó,persze,hogy fáj,hát szeretem) hanem az ,hogy megint elbuktam,megint én vagyok az akinek nem jött össze!

csak én tudok mindig ilyen helyzetbe kerülni!!!

2012. szept. 26. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne fájjon, hogy elbuktál. Egy ilyen embert nem lehet elbukni, csak szabadulni lehet tőle. Ő bukott el téged, ez nem kudarc, szerencse. Legalább is én így gondolom.
2012. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem annyira nehéz döntés. Nyilván fájdalmas, nekem is volt már hasonlóban részem, de te egy pozitívumot sem soroltál fel, ami ott tarthatna nála, csak a rosszat. Ezen nincs mit gondolkozni. Egyedül azon rágódsz, hogy de hát ő akarta annyira a költözést..igen, ő akarta, 1 éve! Az 1 év alatt ő megváltozott és már nem foglalkozik veled és csepp jelét sem mutatja, hogy szeretne téged. A megoldás adott, már csak erőt kell venned magadon, hogy megtedd.


És ezt ne bukásként éld meg. Egy ilyen embernél sokkal többet érdemelsz és még meg is találhatod azt, akire te vágysz. Mert ő nem ez az ember, ebben biztos vagyok.

Fel a fejjel és merj lépni. A családod is támogat, hát mire vársz? Sok sikert és erőt kívánok. :)

2012. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
óóó de ismerős! Mintha csak magamat olvasnám... csak annyi különbséggel,h nekünk még gyerekünk is lett... költözz haza, most azonnal!!!! jobbat érdemelsz, s hidd el,ettől csak rosszabb lesz!!! én már csak tudom...
2012. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

tudom,hogy szeret..de ez igy már nem megy tovább...

magyarázkodik,hogy ő nem alkoholista...pedálózik minden hülye példával!

megmondtam neki,hogy hazajövök 2 hónapra ,ha össze tudja magát szedni,akkor rendben,ha nem akkor ennyi volt

2012. szept. 26. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
minden kapcsolatbol tanulsz igy nezd kezdj uj eletet hajra!
2012. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!