Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a kategórián belül sok...

Ezen a kategórián belül sok történetet lehet olvasni, ami bárkivel megtörténhet, akinek van családja. Titeket nem érdekel a végkifejlet?

Figyelt kérdés
Sokszor olvashatunk komplett sztorikat ebben a kategóriában, és a válaszolók különböző nézőpontú hozzászólásait. Engem gyakran érdekelne, hogy a kérdező végül hogy döntött és bevált-e. Ti nem vagytok erre kíváncsiak? Velem sokszor előfordul hogy nem tudok konkrétan állást foglalni, és érdekelne, hogy végül mi lett a megoldás.
2012. szept. 27. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan a sztori ami tényleg érdekel írok neki privátba :)
2012. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sokszor irok a regi kerdesekre a vegkifejletre rakerdezek pl regi valasok megcsalasok stb
2012. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha érdekes a történet, érdekel(ne) a vége- Többször rá is kérdeztem a kérdés kiírójától, de ritkán szokott válasz érkezni rá.
2012. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Nem érdekel. Épp furának tartom, amikor valaki írja, hogy: na mi van már; írj, hogy mi van. Nem tudom, nekem furán jön le, hogy ennyire érdekli egy sztori, mikor beszélgethet a családjával, a barátaival, akiknek lehet ugyanolyan érdekes sztorijuk; olvashat könyveket, nézhet filmet, de neki az az időtöltés, hogy idegen emberek életén gondolkozik.
2012. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én néha visszanézek régebbi kérdéseket, mert van, hogy megérint egy történet, és drukkolok, hogy megoldja a kérdező a problémáját. Empatikus vagyok, ez ilyen, nagyon együtt tudok érezni egy-két kérdezővel :(
2012. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!