Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Megtörténhet?

Létezik ilyen? Megtörténhet?

Figyelt kérdés
Furcsa!Nekem kicsi korom óta erős megérzéseim vannak mindenről,és előbb utóbb be is jönnek!Így van ez pasi téren is.A lényeg/a dolog ami mostanában nagyon foglalkoztat az egy konkrét fiúval kapcsolatos.Még nagyon kislány koromban új iskolába kerültem.(11évesen)Volt egy fiú osztálytársam akibe első látásra bele szerettem és mai napig nem tudom megmagyarázni hogy de bemutatkozása előtt is tudtam már a keresztnevét.Ezzel a fiúval aztán kialakult egy barátság de amikor jött a középsuli 1 évre megszakadt ez a dolog.Aztán találkoztunk és párszor túl is mentünk a barátságon,gondolom értitek mire célzok.A fiú elmondása szerint ő soha nem érzett irántam többet mint barátság de tudja hogy kislány korom óta szeretem és nem zavarja.Mert hiába múlt el nagyon sok év és nőttem fel voltak párkapcsolataim akiket nagyon szerettem de az igazi szerelmem szívem mélyén ő maradt.A LÉNYEG:Mai napig már jó pár éve úgy érzem,hogy bár egyenlőre semmi előzmény vagy jel nem utal erre,és még el sem kezdődött köztünk semmi,a megérzésem azt sugallja nagyon is erősen hogy bárhogy és bármerre is vezet az út végül mellette fogok kikötni és ő lesz a férjem.Volt már olyan akivel hasonló dolog történt,hosszas megérzés után bejött egy ilyen fontos dolog és már akkor érezte(d) mikor még semmi jel sem utalt rá?!Lehet egyszer télleg ő lesz a férjem?!
2010. ápr. 21. 20:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Minden megtörténhet, nekem egy jósnő azt mondta egyszer, ha nagyon erősen gondolsz valamire(valakire) előbb-utóbb bevonzod az életedbe. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy ha megtörténik ez veled, akkor a férfi miért nálad köt ki? Mert tudja, hogy szereted még mindig és téged bármikor "megtalál"? Na csak azért mert ha így lesz, ne omolj rögtön a lábai elé....
2010. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Megéreztem, hogy 30 éves korom előtt családom lesz. De teljesen mással gondoltam a dolgot. Most már nem bánom, nagyítóval se találnék jobb férjet. ( A "jelöltem"-mel meg ugyanúgy voltam mint te, nagyon bele voltam esve, de megmondta hogy részéről csak barátság, én hü.lye meg reménykedtem...) De tudod ahogy "öregszel" életkorilag , úgy leszel egyre érettebb gondolkodásügyileg is!:)
2010. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
68%
Szerintem a nevével egyszerű mákod volt, és csak akarod, hogy ő legyen a férjed. Bár ez nem jelenti azt, hogy nem lehet, de tenned kell érte.
2010. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Ő tipikusan az az ember aki nem tud hazudni mert minden gondolata érzése benne van a mozdulataiba a nézésébe a hangjába:) Úgyhogy ettől nem félek:)
2010. ápr. 21. 20:18
 5/41 A kérdező kommentje:
2. 20:17 es válaszolóm:) nem hiszem:) mint leírtam hihetetlen de vannak megérzéseim amik bejönnek és a neve is egy ilyen dolog volt:)
2010. ápr. 21. 20:19
 6/41 anonim ***** válasza:
44%
Hűha!! nem lehet, hogy akkor azért nem közeledik feléd, mert ezt tudja? Ki akarná, h minden gondolatát kapásból leolvassa róla valaki?
2010. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem:) Ő nem tudja hogy nekem ilyen megérzéseim vannak és azt sem hiszem ha csak nem feltűnt neki az évek alatt hogy nekem bejönnek a megérzéseim:).Ő azért nem közeledik mert egyenlőre nem érez úgy mint én:)
2010. ápr. 21. 20:22
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt hittem. Hiszek az agykontrollban, és amikor beakartam vonzani a lélektársam mindig ugyanaz a pasi "talát meg"(smst küldött, találkoztunk amikor már évek óta nem láttam stb) akivel már évek óta vonzódtunk egymáshoz. De végül sosem lett semmi,mindkettőnknek volt barátja, barátnője. 10 év után azt mondom, hogy csak egy erős fellángolás volt. De hátha nálad nem.
2010. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amikor sétáltam, találkoztam vele,a barátnőjével és a barátnője barátnőjével :). Megálltunk, köszöntem nekik, ők is nekem. Nem volt semmi más. És egyszer csak azt vettem észre, hogy a barátnője otthagy minket. A csaj barátnője pedig közölte, hogy izzik köztünk a levegő. Azért durva volt. Mégsem lett semmi.
2010. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Bár elgondolkoztató az is hogy ha csak barátnak tart,annak idején miért szerette volna velem elveszíteni a szüzességét(végül kitudja igy lett e..) és miért is közeledik "úgy" hozzám?!Tudni kell róla hogy egy nagyon okos nem is helyes hanem inkább már szép fiú,és nagyon sikeres a lányok körében,de neki mégis van olyan időszaka hogy félévig -egy évig nincs barátnője és állítólag rajtam kívül csak három lánnyal feküdt le.Ami az ő korában,a mai világban,az ő külsejével nagyon kevésnek számít.És mégis velem újra és újra megtenné csak szólnom kéne mikor.És persze ezt nem merem állítani mert lehet hogy csak bele látom de mintha mosolyogna a szeme mikor rám néz.:)
2010. ápr. 21. 20:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!