Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összezavarodtam....

Teljesen összezavarodtam. Sosem hittem, hogy ez megtörténhet. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

/Ne haragudjatok, hogy ide írok ilyen kérdést, de a Szerelem, szex témakörben bunkó válaszokat nem akarok kapni, mint ahogy az összes többi kérdésemre./


Szóval: első gimnazista vagyok. Nyáron találkoztam egy férfival, akit apa bemutatott, mint régi gimis osztálytársát. Később kiderült, hogy a fiával egy osztályba fogunk járni. Most, ugye, április van, és azóta nem beszéltünk egy mondatot sem. Ez halál komoly. Nem tudom, mi van velem. Tetszik a srác, és néha, bár lehet, hogy beképzelem magamnak, mintha ő is keresné a tekintetemet az órákon. Nem akarok azonban ránézni, nem akarok beszélni vele, és mindig úgy ülök, hogy a hátamat lássa. Valahogy elzárkózom tőle, pedig én sosem voltam ilyen. És minél jobban távolodom tőle, annál jobban szeretném megismerni. Viszont nem bírok a közelében lenni. Mindent elbénázok akkor. Nem tudok a feladatra, az evésre, a lépésre koncentrálni, mintha mindent, amit eddig csináltam, az ő jelenléte borzalmassá tett volna. Már az órákon sem jelentkezek, nem tudom, miért, csak annyit, hogy miatta. Nem vagyok pszichológiai eset, de akkor mégis mi? Kétségbe vagyok esve. Eléggé. Jól jönne egy-két hasznos tanács.

Ráadásul a közös osztálytábortól is tartok. Nyáron lesz, a Balcsi környékén.

:S

Sosem voltam ilyen.


2010. ápr. 8. 15:00
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
85%
szerintem szerelmes vagy...(:
2010. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is. :)

Ne menekülj, eleinte elbénázol majd dolgokat, sebaj, aztán megszokod a jelenlétét.

2010. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én nem akarok az lenni. Lehet, hogy ez a bajom?...

Nem is ismerem, igaz, tudok róla egy-két dolgot, de nem beszéltünk még sohasem, Valentin-napra is más lánynak adott VÖRÖS virágot, bár azóta nem láttam őket beszélni. Az a furcsa, hogy a lányra nem is vagyok féltékeny, és ez aggaszt, mert elvileg kellene, nem? Ha csak egy picit is... Legalább valaki mondja meg, mit tenne hasonló helyzetben. Ha tenne egyáltalán valamit, persze.

Hjajh.

2010. ápr. 8. 15:13
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerelem. ;)
2010. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Győzd le a félelmed és barátkozz vele. A mostani lelki állapotod a tanulási eredményed rovására mehet.
2010. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Gondolod? De annyira furcsa, minden más sráccal elbeszélgetek az osztályban, és egyszerűen vele nem AKAROK, és már valahogy ösztönösen zárkózom el tőle, de ez így nem mehet. (?)
2010. ápr. 8. 15:15
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Ez a szerelem, és elég nagy. Mi is a gimiben osztálytársak voltunk a feleségemmel. Már elsőben tetszettünk egymásnak, de nem kezdeményeztünk. Közbe voltak mind a kettőnknek gimi alatt kapcsolatai, de nem komolyak. Utolsó pillanatban banketten mentem, hozzá oda valami, hülye dumával, de egyből csókolózni kezdtünk. De szép is volt... Ennek már 10 éve. Most visszagondolva lehet, hogy jobb is, hogy nem jöttünk össze az elején, mert akkor még nagyon fiatalok voltunk és nem így alakul.
2010. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerelmes vagy, de legalábbis bezsongtál. Ez mindenkire máshogyan hat, pl van olyan, aki kifejezetten "tenné magát" a kiszemeltje előtt, te pedig inkább húzódozol. Ez az érzés ismeretlensége, és a helyzet idegensége miatt van. Ne aggódj, nincs semmi baj. Ha úgy látod, hogy ő sem közönbös, akkor simán odamehetnél hozzá pár szót váltani, eleinte lehet valami ürüggyel, pl a tananyag, és téma lehet az apukáitok barátsága is...

Lgalább néhány szót válts vele, akkor hátha megtörne a jég köztetek, nem húzódoznál, hanem jóban lennétek, és akár össze is jöhetnétek, ha kölcsönösen tetszetek egymásnak.

Kirándulástól ne parázz, az a legjobb alkalom.

Szerintem ő dettó ugyanilyen félénk veled, azt se tudja mit csináljon. :)

2010. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szia! Ez szép :) De nem hiszem, hogy járna velem. Hisz nem is mutatja, hogy tetszenék neki. Igaz, én is rettegek tőle, hogy megtudja.
2010. ápr. 8. 15:18
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hiszed, hogy járna veled, akkor

1. honann tudod?

2. miért írod, hogy keresi a tekinteted?

3. az miért baj? miért zárja ki azt, hogy odamenj dumálni? Jóban attól még lehetnétek, és akkor nem kellene bénultan ülnöd egész nap, mikor ő is ott van.

Nem kell hozzámenni feleségül (bár a "nem akarok szerelmes lenni" érzése is a szerelem része...), elég összehaverkodni. nem élhetsz így ezentúl :)

2010. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!