Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pszichológus (nő) szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichológus (nő) szerint a férfi nem akar tartós kapcsoloatot, hanem csak szexet akar, és csak szórakozni akar a nővel. Azért lesz aztán családapa belőle, mert a nő ügyes trükkkökkel magához láncolja őt. Mennyi ebből az igazság?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 06:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. Rég rossz, ha a nő trükközik, és manipulálja a férfit. Fordítva sem helyes. Ilyen hozzáállással ennek e pszichológusnőnek vagy nincs senkije (és nem is lesz), vagy van egy beidomított papucs férje.

26/F

2011. jan. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az első hozzászólónak igaza van, a pasik is ugyan úgy akarnak tartós kapcsolatot, van egy ismem volt egy csomó bnője és belefáradt a arövid kapcsikba és egy tartós kapcsolatot akar...
2011. jan. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki ez a pszichológusnő, de ne az ilyenre hallgass. Nem tudom milyen iskolát végzett ez a nő, de inkább figyelj oda nagyobb szakmai tekintélyekre, azok jobban értik a dolgokat, nem csak a saját maguk sérelmeiből szűrnek le dolgokat.

Nem is értem, hogy az ilyen hogy lehet pszichológus. Neki elvileg pártatlannak kéne lennie.

2011. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
persze hogy akarnak tartos kapcsolatot! meg szep! kel hogy valaki mosson ,fozzon, takaritson es kiszolgalja oket! azaz kell a cseled a haznal.bocs a kivetelektol,de a kivetel erositi a szabalyt!
2011. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fogalmazzunk úgy , hogy vannak ilyen férfiak is ... szóval kb. 50%-ban igaz :D
2011. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem zúzza be a diplomáját! ismer minden férfit? hülyeség az egész kijelentése. vannak ilyenek és vannak olyanok. ha valaki nem akar gyereket mert bulizni akar akkor ott nem sokat segít a praktika.
2011. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora hülyeséget .

Persze van elég sok ilyen pasi is , aki max azért marad egy nő mellett , mert kell a cseléd , vagy az ágymelegítő , de vannak normális pasik is .

Én is 18 éves korom óta úgy 22-23 éves koromig egyik kapcsolatból léptem a másikba és akkoriban tényleg nem vágytam semmi többre , de idővel beleuntam és kifejezetten kellett egy normális kapcsolat végre .

Szerencsére össze is jött és sokkal boldogabb vagyok mint bármelyik futó kapcsolatomban .

2011. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura,hogy egy pszichológos általánosít.A férfi,a nő.Szerintem ilyesmi nincs.Minden ember más.Van aki komoly kapcsolatra vágyik,van aki kalandokra,de egy idő után mindenkinek kell egy pár.A szerelemben pedig nincs szükség taktikázásra.
2011. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Link? Név? Hol és mikor publikálta ezt a tanulmányt? Milyen címmel?

Egy asztrofizikus (férfi) szerint a nők egy idegen galaxisból származnak, és a nászéjszakán elkerülhetetlenül megpróbálják leharapni a párjuk fejét.

Brit tudósok rovat, avagy hülyeségeket én is tudok írni.

2011. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus magyaráz össze-vissza. Tapasztalatból is mondom. Nagyon nehéz igazán jó pszichológust találni. Legtöbb a saját életéből merít, saját tapasztalataiból, és ezáltal nem is tud elvonatkoztatni, racionalizálni, és objektíven szemlélni a dolgokat.
2011. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!