Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az oka annak hogy kórházba...

Mi az oka annak hogy kórházba akarok kerülni? :D én is hü. Lyének nézem magam, mert hát ki akar önszántából kórházba kerülni, de hát ez az igazság.

Figyelt kérdés
egyébkén mandula gyulladásom van meg állandóan lázas vagyok meg szívritmus zavarom is lett szerintem meg már menni alig birok..szerintetek ezzel beutal kórházba a doki?:D

2012. júl. 30. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor gyerek voltam én is nagy poénnak tartottam a kórházba fekvést,,én sem értettem miért .kb.14 éves lehettem :)
2012. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Naja, vagy az van amit az elsö valaszolo irt. Vagy ha mar nem vagy gyerek akkor csak figyelmet szeretnel.

Viszont a korhazban igazabol a kutya sem figyel az emberre. Es barmennyire is betegnek erzed magad, lesz egy-ket olyan növerke aki leszid hogy "ne szimulalj mar". Haverom a kifakadt gerincservere is ezt kapta, pusztan csak azert mert mert elfogyott a dokinak mar arra a napra a türelme.

2012. júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vetesd ki a mandulád. 5 napig kórházban leszel :D
2012. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!