Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem már nem szeretem a páromat, nem kívánom már. Stb?

Figyelt kérdés

Elhagyni nem akarom mert nem hiszem hogy mással jobb lenne, mert ez is egyik napról a másikra jött, úgy hogy előtte nem történt semmi, nagyon rosszul érzem magam, szeretném ha minden újra rendben lenne köztünk és boldogok lennénk!

Persze van hogy ez el múlik és akkor nagyjából jó, de nem úgy ahogy kéne...


Mit csináljak?


21 éves menyasszony


2012. febr. 9. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még csak 3 éve és 2 hónapja...
2012. febr. 9. 21:49
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
maradj vele és szenvedj tovább...?
2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
tartsatok egy kis szünetet.talán a távolság megoldja...:)
2012. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő elég volt ahhoz, hogy kiderüljön, illetek-e egymáshoz és úgy néz ki, nem. Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha véget vetnél a kapcsolatnak, ha már a szerelem teljesen elmúlt. Még fiatal vagy, és előtted az élet, az igazi.
2012. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De én nélküle nem tudom elképzelni az életemet...


3 év után derül ki az, hogy nem illünk egymáshoz?


Amúgy szerintem nagyon össze illünk, mindent megtudunk beszélni és veszekedni sem nagyon szoktunk...

2012. febr. 9. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kiderülNE, - kiderült.

Ha neked jó a hátralevő 50 év csendes unalomban... , hogy ne okozz csalódást neki, a környezetednek....

2012. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az összeillés azt is jelenti, hogy szeretitek egymást. Ha nem, akkor már nincs is értelme folytatni. Úgy akarod leélni vele az életedet, mint barátként? Mert oké, hogy meg tudtok mindent beszélni, hasonló az érdeklődési körötök stb., ha az érzelmek elmúltak, akkor ez olyan, mint egy sima baráti kapcsolat.
2012. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy egyik napról a másikra már nem szeretünk valakit aki addig az életünket jelentette?
2012. febr. 9. 22:11
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, én is kb. 3 éve vagyok együtt a barátommal, de már nem teljesen úgy érzek iránta, mint az elején. Akkor tombolt a szerelem, de már ez az érzés nem olyan szenvedélyes. A szerelem kb. 2-3 évig tart és ezután a legideálisabb gyereket vállalni, ekkorra derül ki igazán, hogy a felek illenek-e egymáshoz, tudnak-e egymás mellett élni. A vad szerelem elmúlik, de helyébe kötődés lép, és ez nagyon fontos. Persze még szeretik egymást a párok, de nem olyan hévvel, mint az elején. De ez normális.
2012. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!