Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim szemében bizonyos...

A szüleim szemében bizonyos szempontból soha nem leszek felnőtt?

Figyelt kérdés
Ma elmentünk édesanyámmal vásárolni és egy alkalommal mikor mindkét kezem tele volt, megkértem, hogy vegye ki a táskámból a pénztárcámat. Az első ami a kezébe akadt, egy doboz óvszer volt. Már akkor láttam, hogy elsápad, de a java csak akkor jött, amikor hazaértünk hozzájuk. Egy félórás kiselőadást tartott nekem, hogy minek nekem óvszer, miért olyan fontos manapság a fiataloknak a szex stb. Amikor megmondtam neki, hogy szerintem felesleges ezen így kiakadni, mert nem egy tizenéves csitri vagyok, hanem felnőtt nő, ő kioktatott, hogy azt csak hiszem és ne feleseljek vele. Már sokszor előfordult ilyen eset mind vele, mind édasapámmal (pénzügyi döntésak, lakberendezés...). Mit tudok tenni, hogy végre elfogadják, hogy nem vagyok már gyerek?
2012. szept. 28. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szüleidnek te mindig is gyerek leszel. Ezt el kell fogadnod.

Azt viszont nem írtad hány éves vagy. ?

2012. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy pontosan? Velük laksz még?
2012. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az óvszerdolog csak rád tartozik, abban az értelemben gondolom, hogy ne kerüljön anyukád kezébe, még véletlenül sem. Csinálni sem csinálod előtte. Ugyanaz a téma.
2012. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

:-)

Inkább nevess ezen, a szülők már csak ilyenek. Mindig a gyermekünk maradunk, és végül is addig jó, míg aggódik, persze, ez már túlzás.


Ha mindenbe beleszólnak, az hosszú távon csak úgy oldható meg, hogy nem avatod be őket.

Én 20 éve élek tőlük külön, de még most is, ha eljön anyu képes belekötni, hogy milyen hőfokon mosok, mert nem úgy kell...

Ezért a lehető legminimálisabbra csökkentettem a vele megosztandó dolgaimat.

Ergo, semmit nem kötök az orrára, ha meg magától nekiáll prédikálni, kinevetem. Nem szép, de hasznos :-)

2012. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még valami, óvszer ügyben legközelebb kérdezd meg tőle, szeretne-e ilyen korán nagymamává válni..
2012. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Már nagymama. :)

32 éves vagyok és 8 éve házas, van két gyermekünk is. Ezért is lep meg mindig az ilyen kirohanásaival.

2012. szept. 28. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:

:-D

Akkor tényleg érthetetlen!

Viszont rossz példának jó lesz, te majd nem követed el ezt a gyermekeiddel szemben.

2012. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értem. Miért baj neki, ha férjnél vagy és óvszer van nálad vagy szexeltek? Miről tartott kiselőadást? Szóval ha még 18 éves lennél és bulizós talán megérteném, de férjnél vagy már. Komolyan érdekel és bocs, hogy nem tudtam rendes választ vagy hozzászólást adni és csak tovább kérdeztem :)
2012. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyenen nem felhúzni kellene magad hanem mosolyogni és elviccelni, mivel ez kb az a szint.
2012. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de amúgy tényleg, miért hordasz magaddal óvszert ?

otthon nem tudod tartani ?

2012. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!