Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha utál az anyósje...

Mit tegyek, ha utál az anyósjelölt?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam vele tiszteletlen vagy bunkó és semmi más se. Próbáltam vele jóba lenni, bár mindig tudtam, hogy nem lehetünk barátnők. Ne foglalkozzak vele, vagy jópofizzak és vegyem fel a műmosolyt?

2012. szept. 1. 12:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%

Semmit,ez teljesen természetes,ha félsz tőle és a barátnődnek fontos hogy kijöjjetek nyalizz neki.

Én sajnos nem ilyen vagyok,magamra haragítottam már évek óta,kivívtam kicsapongó életemmel az utálatát:)

2012. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
23/L
2012. szept. 1. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Első te olyan hülye vagy mint 6 másik.

Lány a kérdező és általában az anyós meg a menye között szokott lenni balhé, mert mindkettő olyan okosnak érzi magát, h na.

2012. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
76%

ja,csaj vagy keményebb dió,a fiús anyukának egyetlen nő sem jó,legjobb barátom volt barátnője 7éven át szívott az anyós miatt.

részvétem

2012. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
25%

4ik-nek üzenem,nem szeretem az ilyen beszólásokat ha azt sem tudod mi a dörgés.

Én sosem okoskodtam.évekig úgy jártam hozzá hogy ittam és vezettem,vmint úgyis mentem érte,csúnyán beszéltem barátnőmmel előtte direkt hogy bosszantsam,de akkor még csak 25éves voltam,már 29vagyok benőtt már a fejem lágya.

Már nem ülök a vezérgépbe ha iszok,lehigadtam de a bulik mennek még keményen.

2012. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
80%
Nálunk ez addig fajult hogy leléceltem. Hívogatott éjszakánként, aztán nem is szólt bele csak letette (de kiírta a telefonom a számát...), sütit sütöttem neki de nem fogadta el, nem engedett be a házba, és mindezért nem tettem semmit. Hidd el, van hogy jobb feladni. Bár engem a párom sem védett meg, talán az esett a legrosszabbul.
2012. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
83%
hát igen,ha nem áll ki melletted minek együtt lenni,ha még a saját anyjával szemben sem tud megvédeni?
2012. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 jekyll-fan válasza:
34%

azért nem minden anyósjelölt szörnyeteg...

én eddig akárkivel voltam és találkoztam az anyukájával, azzal mindig el tudtam beszélgetni simán, és 1. találkozás után mindig megkaptam az akkori Barátomtól, hogy az anyukája szerint aranyos vagyok meg kedves - ehhez hozzá kell tenni, hogy mindezt úgy, hogy engem a körülöttem levő emberek 80-90%-a elég rendesen utál...

(a kérdésre meg nem tudok válaszolni, mivel én még nem voltam ilyen helyzetben)

16L

2012. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

engem már akkor utált,amikor még a nevemet sem tudta.

mit tegyél?semmit,mert úgysem tudsz neki megfelelni.nálunk mondjuk fura volt a szitu,mert szemtől-szembe mosolygott és aranyos volt,aztán a hátam mögött szidott,de nem érdekelt,emiatt sosem cseszegettem az exemet.ő is tudta-szerintem-,hogy kissé beteges,amit az édesanyja csinál.

igazából ezt tudomásul kell venni és nem törődni vele.vagy változik a helyzet,vagy nem.a párodnak kell,hogy megfelelj,nem anyucinak :)

2012. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az eddigi "legjobb" anyósjelöltem egyszer üzente nekem a fiával, hogy családi vacsora lesz náluk, ezért én nem vagyok hivatalos rá. (!!!)

Az elejétől fogva utált, mert a fia 4 évvel fiatalabb volt nálam, én tanult, dolgozó nő, míg a fia egyik napról a másikra élt és majd "biztosan el fogom hagyni a fiát".

A fia igyekezett kiállni mellettem, de anyós ellen nem volt elég bátor. Hát igen, végülis igaza lett anyósnak, nem kellett olyan pasi aki képtelen megvédeni engem a saját anyjával szemben sem.

2012. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!