Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek így ajándéknak?

Örülnétek így ajándéknak?

Figyelt kérdés

Párom idén 30 éves.

Előttem nem volt senkije,többször mondta már hogy az előttem időszakot már nem tudja bepótolni,de a mának kell élni,örül hogy vagyok neki,stb.De látom hogy bátnja hogy előttem magányos volt,szülinapon barátok,rokonok ajándékozták csak,lány nem.

Tavaly szülinapján is már együtt voltunk,de a gondolat most fogalmazódott meg bennem,30 szülinapi ajándék,szülinap előtt minden nap egy.(29 napig apróbbak,a napján valami emlékezetes,bulival,tortával,amit kitalálok addig)


Szerintetek?

25/N



2012. szept. 28. 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell, hogy nem leszek vele..és ráadásul csak a születésnapja utáni napon tudunk valószínűleg találkozni, de legalább meglepem egy sikeresen letett szakmai végzettséggel.


Szóval, úgy gondoltam, hogy vagy rejtek ajándékokat a lakás minden pontjára, és emailben küldöm az aznapi instrukciókat, vagy olyasmit készítek, mint az adventi naptár, és mindegyik kis rekeszbe, vagy zsákba teszek valamit.


Minden napra jut majd egy kaparós sorsjegy. Ez biztos. Aztán imádja a gumicukrot. Szeretnék készíteni neki egy kis érmegyűjteményt a születése évéből. Kap egy páros belépőt az egyik gyógyfürdőbe. Imádja a sushit: szóval a házhozszállítós sushisokhoz kap egy vásárlási utalványt. Ha sikerül kiíratnom valakivel, akkor kap egy retro zenei CD-t: 82-től 2012-ig minden évből egy számot kéne rápakolni. Imádja a jó vastag mesefigurás zoknikat is. :) Meg még van pár ilyen dolog...

2012. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Neked milyen ötleteid vannak?
2012. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Férfiként, őszintén: nem! Értékelném a fáradozást, de monoton. Inkább egy vagy 2 tuti hasznos ajándék,mint csokik meg lemez, vagy fénykép. Ez olyan, mint mikor egy férfi képkeretet kap, jó -jó,de minek?!
2012. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

82-es zenéket tartalmazó cd-s képeslapot vettem,müllerben 400Ft volt

Ppt minden évből összeválogatott képekből,fotóalbum kettőnkről (ha meg nem előz,mondogatja egy ideje hogy ki kellene válogatni), egyik hétvégén "elrabolom",foglalok egy hotelszobát.Sztiptiz (pedig azt mondtam hogy felejtse el).Papirfecnin kivánságok,következő 12 hónapra havonta 1-1 amit kivánhat.Kedvenc csoki.Üveg pezsgővel finom vacsi. Erotikus masszázs (tőlem).Belépő egyik kedvenc termálfürdőbe.82-es képeslap.

Kreativ boltban láttam nemrég ilyen vicces szülinapi porfogókat.Abból egy amit ki tud tenni (még fér,csak pár hónapja élünk együtt)

Doboz különlegesebb kávé.

A szülinapos napra még gondolkozok,hétköznapra esik.

2012. szept. 28. 15:21
 15/20 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy ismerem a férjem, és örülne ennek a hosszas ünneplésnek. Egyébként is megérdemli! :)
2012. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem kap olyat ami nem lenne hasznos,bár amik igazán hasznosak,megvesszük egyből.

Szerencsére nem keresünk rosszul,és közös kasszán is vagyunk nagyjából,igy drága hasznos ajándék nem túl lehetséges,megveszi magának.

2012. szept. 28. 15:23
 17/20 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék.

Biztos vagy benne, hogy úgy, hogy itt vagy neki te, a mai napig bántja, hogy sokáig volt egyedül? Nem csak te képzeled bele? Nem hiszem el, hogy azért szomorkodna, mert nem kapott egy csajtól ajándékot, ez nagyon fura.

2012. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem szomorkodik,boldogok vagyunk,csak ha szóba kerül a múlt,akkor látom rajta.

És természetesen nem mondanám hogy azért mert az elmúlt 30 évben egy lány se vett ajándékot neked,mert egyrészt ugy 16 éves korig abszurd is lenne,29.-et meg már együtt töltöttük és kapott ajándékot bőven.

2012. szept. 28. 15:37
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem akkor is furcsa ez egy felnőtt férfitól.

És az ajándékozásnak meg olyan érzete van, hogy: gyere babám, emlékezzünk meg arról, mekkora szerencsétlenség voltál, és ünnepeljük meg, hogy már nem vagy az!

2012. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos ötlet, én örülnék neki, de NEM azért, mert "eddig nem volt senki", hanem csak mert a 30 az egy szép kerek szülinap, és hadd örüljön! Én csak ennyivel indokolnám. Az meg miért lenne már baj, ha egy nap pl kap egy finom csokit, meg ilyenek? Tök jó, biztos örülni fog neki az ünnepelt! Az is jó ötlet, hogy eldugdosni neki a lakásban, és nem mindig ugyanakkor odaadni, hanem variálni, hogy van amit reggel (mondjuk amit meg tud enni napközben vagy ilyesmi) és van amit este természetesen, stb.
2012. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!