Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A szüleimnél lakom, 19 éves f. vagyok. A bátyám szintén itt lakik, pedig annyi millája, ahány éves... vagy több. Ő 40 éves.


Bármit akarok csinálni, mindenbe beleavatkozik... szóval most is kinéztem egy prostit magamnak, rögtön szólt neki telón, hogy "egy jó nagy szőrös medve fog majd meglátogatni". Egyszer sem szólal meg, amikor TV-znek a szüleim, most viszont hangosan, hogy én is halljam, a prosti életkorát adta válaszként valakinek, aki kérdezte, hogy hányas csatornán volt valami... szóval ilyen dolgokat csinál, próbál lelkileg terrorban tartani, nehogy bármerre is merjek lépni IRL magamtól.


Olyanokat mondogat, hogy "elvesztetted mindened", meg hogy "ismerek valakiket a középiskoládból", aztán csöndben mosolyog. Hiába próbálok vele normális lenni, akkor csak hidegvérrel letagad mindent vagy csak hazudik valamit...


Ha mégis lépnék valamit az életben, haladnék, fejlődnék és sikereim lennének, egy szép napon, amikor nem számítok rá, odajönne és megzsarolna valamivel.


Több nővel nyomja egyszerre, egyik sem tud a másikról. Úgy tartja számon és gyűjti őket, mint más, NORMÁLIS ember a bélyegeket...


Az egész életemet megrendezte, középiskolában szólt 1-2 embernek, hogy ki vagyok miért vagyok, ők megismerkedtek velem és "úgy kezeltek", ahogy kell. Nem tudom, mi célja van ezzel, de azt már elvesztette, hogy ez bármikor is érdekelni fog komolyabban. Úgyis csak behazudna valamit, hiába tűnne logikusnak az egész.


Tehát bármikor bármerre normális megismernék normális embereket, odaszólna nekik, minden lényegeset elmondana rólam és máris nem "tiszta lappal" indulnék. Meg ez a lelki terror, amit CSAK ÉN ÉRTEK (prosti kora, stb.)... játszadozik velem, idióta dolgokat mond, tudja, hogy a másik komolyan veszi, aztán meg röhög rajta. Kiszámíthatatlan. Ha meg jönnek ide rokonok/ismerősök, persze hogy felveszi a kis álarcát és röhögve, meglepődve beszél a dologról a többieknek a szemem előtt, mintha nem tudna semmiről.


Mondtam neki, hogy pozitív dolgot sosem kapok tőle (nem kedves, nem normális, nem emberi), csak negatívat (ezek a tudatalatti lelki terrorok), ezt is meglepődve közölte a többiekkel, mintha egy skizofrén beteg lennék. És ugyanúgy csinálja ezeket a gonosz, undorító dolgokat, mintha misem történt volna és semmit sem mondtam volna.


Egy iszonyatosan irritáló nyomorult kis mitugrász senki, aki nem hagyja nyugton a másikat.


Szóval megint kinéztem egy sokkal fiatalabb prostit, RÖGTÖN TELEFONÁLT VEZETÉKESRE ANYÁMNAK, MINTHA MONDANDÓJA LENNE... istenem. Azt akarja, hogy érezze, hogy mindenhol jelen van az életemben, de nem tudom miért. Hogy szorongjak és semmihez se legyen bátorságom? Tehát még prostizni SE és normális ismerősöket szerezni SE?


...


Ti mit tennétek a helyemben?



2012. szept. 28. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hogy a bátyádnak még az agya helyén is pénz van XD Amúgy eléggé irritáló már a leírás alapján is a viselkedése. Nem értem, miért avatkozik a te életedbe, hisz' mindene megvan: több csaj, miliók a zsebében. Úgy van vele, hogy majd akkor fog téged embernek tekinteni, ha elérsz annyit az életedben, mint ő.


Viszont a prostizást én a helyedben hagynám. Nem elég, hogy ciki dolog, de a bátyádnak szabályosan "ütőkártya".

2012. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tök olyan mint valami amerikai sorozat. te inkább költözz el és szerezz egy rendes csajt ne prostit és hagyd őt . ha látja hogy te pont lesz.rod őt akkor egy idő után abba fogja hagyni. de a legjobb ha elköltözöl messzire.
2012. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2012. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elolvastam a belinkelt kérdéseidet is.


Őszintén szólva én félnék tőle! Ijesztő.

2012. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
uristen énis elkezdtem félni tőled is és a báttyádtól is. tuti ilyen sorozatgyilkosok vagytok:o
2012. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

- Hagyd figyelmen kívül.

- Nem kell, hogy tudjon a dolgaidról (ha szükséges szándékosan alkalmazz elterelést), így nem fog tudni beleavatkozni.

- Ne hagyd magad, gyűjts bizonyítékot és zsarold meg, hogy beszélsz a nőivel, ha nem hagy békén.

- Ha már ilyen gazdag, használd ki.

- "Az egész életemet megrendezte" Lehet, de mivel mát átlátsz rajta átrendezheted.


Aki pedig ismeretlenül is neki hisz és téged már meg sem akar ismerni, azzal ne foglalkozz (bár tudom, a legtöbb ember ilyen).

Rokonok előtt pedig csak valami ilyesmit mondj : "Lehet, de nem én lakom még 40 évesen is a szüleimmel, amikor másnak ilyen korban már családja van." és mint egy FÉRFI, menj ki a helységből vagy zárd le a témát. Csak a buta embereket tudja az orruknál fogva vezetni és befolyásolni (nem értem, az ismerősök, hogy nem veszik észre amit csinál...).


De miért akarsz prostit? Ennyire nem tudsz miatta lányokkal ismerkedni?

Ő milyen nőkkel jár? Lehet nem lenne ekkora a szája, ha valamelyik barátnőjét lefektetnéd. Vagy ha elmondanád nekik milyen ember, és emiatt folyton otthagynák...

2012. szept. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, ne a helységet hagyd el, hanem a helyiséget, a szobát! :)
2012. szept. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22%

Rokonok előtt pedig csak valami ilyesmit mondj : "Lehet, de nem én lakom még 40 évesen is a szüleimmel, amikor másnak ilyen korban már családja van." és mint egy FÉRFI, menj ki a helységből vagy zárd le a témát. Csak a buta embereket tudja az orruknál fogva vezetni és befolyásolni (nem értem, az ismerősök, hogy nem veszik észre amit csinál...).


:DDDDDDDDDDDDD


KI ÉS MI GÁTOLNÁ MEG, HOGY TOVÁBB CSINÁLJA EZT? :D ELMONDOM ÉS VÉGE... ENNYI. A HOLNAP EGY MÁSIK NAP...

2012. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!