Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy ember...

Létezik olyan, hogy egy ember sosem akar családot és állandó párt? Mi lehet ennek az oka? Mi van, ha beleszerettem egy ilyen férfiba?

Figyelt kérdés

34 éves,gazdag és borzasztóan jól néz ki,szóval ez nem hiszem,hogy amiatt van,mert csalódott volna valakiben.

Eddig a leghosszabb kapcsolata 7 hónap volt,viszont mindig új barátnői vannak,de szakít velük 2-3 héten belül,mert "megunja őket" és rengeteg egyéjszakás kalandja volt már.

Jóban lettünk és elég sok időt együtt töltünk,beszélgetünk,de mint csak barátok(ami azért fura,mert én jóval fiatalabb vagyok nála).Én viszont beleszerettem és nem tudom,hogy mit csináljak,elégedjek meg a sima barát pozícióval vagy kockáztassak és mondjam el neki,hogy mit érzek.Lehet,hogy nála ez valami védekezés,nehogy valaki közel kerüljön hozzá vagy nem tudom.Azt mondta,hogy én vagyok az egyetlen olyan ember,akiben tényleg megbízik és elmond neki bármit.


Nem tudom,hogy mit akar...Lehet,hogy az zavarja,hogy még fiatal vagyok vagy az,hogy én nem vagyok gazdag,mint ő és esetleg szégyent hoznék rá.



2012. szept. 30. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Van egy ismerősöm, ő is ilyen típus, nem kell neki se feleség se család se gyerek csak alkalmi kapcsolatok... 36 éves hihetetlen magasak az igényei közben meg ő hát hogy mondjam szépen undor fog el tőle. Kopaszodik, foga kevés, sörhasú és ami a biztositekot kiveri a háta is szőrös!!! Én se értem egyeseknek mire fel van ekkora egojuk. Persze a kiinduló illető szöges ellentéte ennek. Van aki azért csinálja mert megteheti más meg azért mert azt hiszi megteheti..
2012. okt. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Legtöbb pasi éppen hogy a nem könnyen kapható nőkbe szeret bele. Ha meg akarod hódítani semmiképpen ne menj egy csóknál tovább vele.

Könnyű nők játéknak jók, de biztos Ő is keresi az igazit akinek nem csak a pénze kell és tudja őt boldoggá, tud neki jó perceket szerezni szex nélkül is.

Bolondítsd magadba, de szex nélkül!

2012. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a véleményem így elsö olvasásra, hogy a hapsi azért nem akar családot mert saját magába szerelmes. Jól néz ki, gazdag, élvezi az életet, bárkit megkaphat, Te meg vagy a friss fiatal pipihusi, akit szintén megkaphat ha akar, és ezt tudja is. Viszont elöször kábít azzal a szöveggel, hogy te vagy az egyetlen akiben megbízik bla bla bla... Biztos marhára élvezi a müsort, hogy így szórakzik, meg húzogatja a mézesmadzagot az orrod elött, és azt csekkolgatja, hogy vajon mikor omlasz le a lábai elé sírva, hogy szerelmes vagy bele. Ez kell neki, önigazolás, hogy ö a tökéletes és mindenki öt akarja. Valószínüleg ha egy kicsit idösebb lennél, akkor te is látnád ezt, és azt, hogy nagy valószínüséggel ugyanezt adja elö minden nönek.

Az, hogy a részéröl ez egy védekezés-e, vagy micsoda, az most komolyan érdekel téged? Inkább az érdekeljen, hogy nagy valószínüséggel téged is úgyanúgy meg fog sebezni, mint a többieket, akiket 2-3 hét alatt megunt. Hiába a szöveg, hogy " Te vagy az egyetlen olyan ember, akiben tényleg megbízok és elmond neki bármit..." ez kamu. Esküdni mernék, hogy a 7 hónapos kapcsolata is azért tartott addig, mert egy hasonló kaliberü növel hozta össze a sors, és hapsikám nem bírta bedolgozni, hogy létezik olyan nö, akinek nem ö a világ közepe.

Ha nem vagy nárcisztikus, akkor esélyed sincs, hogy megúszd fájdalom nélkül.

Ha meg az vagy (de amit látok belöled az írásod alapján nem vagy az), akkor sok sikert.

Viszont szerintem valami bajod neked is lehet (és ezt nem rosszindulatból írom), mert ha nem lenne, akkor hanyatt homlok menekülnél, látva a sok elrettendö példát.


Ez az én véleményem.

2014. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Most olvasom az elözö kommenteket : "Eddig minden kapcsolatának ő vetett végett,még senki nem szakított vele"

Tipikus nárcisztikus vonás.

Azóta mi van?

2014. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!