Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon megsértődött....

A férjem nagyon megsértődött. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából már bánom, hogy így összevesztünk, nem igazságtételt akarok tőletek hallani, csak egyszerűen mit gondoltok. Férjem szeret menni, ezzel nincs is gond, én elfogadom, 15 éve vagyunk együtt, eddig sem volt másképp. De mostanában túl sokat megy- véleményem szerint, mi meg nem megyünk a kötelező bevásárlós, ügyintézős körökön kívül sehova. 4,5 éves fiam, meg én. Szeretném ha együtt többet mennénk, főleg, mert ikerbabás vagyok Lányokkal, és rám tört a "pánik", hogy most még 21 hetesen tudnánk menni, de hamarosan bezár a bazár :D Szerintem ő is ezért megy mostanában olyan sokat. Hétvégén szóvá tettem, hogy én is mennék még egy kicsit, de ő meg nem tudja hova vihetne, azzal elment motorozni. Persze volt sírás-rívás előtte, jó felhúzta magát mire elindult. Tegnap hazajött, próbáltam palástolni csalódottságomat, de ma megint programot szervezett, és belőlem megint előtört a nemtetszés. Egész délelőtt szomorkodtam, nem akartam én ebből megint ügyet csinálni, de ő meg csak hergelte magát, hogy mindent megtesz a családjáért és mit várok tőle, találjam ki mit akarok és ne bántsam őt. Hozzáteszem tényleg elég házias, főz, mosogat, pakolászik, ennyi, a többit én csinálom, mellette még dolgozok is itthon. Néha az az érzésem, hogy gyorsan megcsinálja a dolgát, aztán már megy is , mintha kipipálná az aznapit, aztán jön a megérdemelt jutalom. Na az a jutalom akarok én lenni. Persze tisztában vagyok vele, hogy amit ma levágtam neki, szomorkodás, aztán meg sírás az nem éppen ide vezet, el is ment... de én csak egy kis megértést és türelmet szerettem volna tőle. Zavaros mi?
2012. okt. 1. 14:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Pont ezt akartam mondani, hogy találd ki te, és mondd meg, hogy mikor hova vigyen Titeket. Ne neki kelljen :)
2012. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Milyen megyében laktok? Talán tudok jó ötleteket.
2012. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Veszprém megye. Balaton part. Persze megyünk mi, süti, mozi, séta, a gyerekkel bicajozik, játszik, persze mostanában ritkán. Csak neki annyira jó programjai vannak, amire én vágynék, de nagy pocakkal nem tudok... látjátok, ezért szeretem kiírni magamból a problémákat, mert rögtön rájön az ember mit rontott el. Bár az is igaz, hogy én inkább a durva reakcióját sérelmeztem: nekem most itthon a helyem és kész, persze ez már a végső "döfés" volt :9
2012. okt. 1. 15:19
 14/18 Pixi3 válasza:
Szia! Többé-kevésbé személyes tapasztalatot írok most le. Én 19 vagyok jelenleg. Az én anyám és apám már 26 éve vannak együtt. Nemtom születésem előtt mit csináltak közösen, de az évek során ritkán láttam hogy ügyintézéseken és bevásárláson kívül együtt menjenek valahova. Apám pl. szeret horgászni anya meg nem, és unja magát. Anyám szeret hastáncolni, fel is szokott rá lépni de apám sose kíséri el. Egyikben sem merült fel a probléma hogy túl kevés időt töltenek együtt, szerintem ez így oké... legalábbis ha már 26 éve együtt vannak, és pár éve hozták világra a hugomat is nem hiszem hogy ez probléma számukra. Évente ha egyszer kétszer mennek el szórakozásból valahova kettesben. Amúgy meg mindig a munka és a hugom körül forog az életük (én már elköltöztem) Szvsz sztem kár ezen aggódni, vagy emiatt vitázni.
2012. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
En fognám a gyereket és elmennék vele kikapcsolodni: piknikezni, sétálgatni, shoppingolni stb. Erezze már azt a férjed, hogy o marad ki valamibol. Foleg akkor amikor otthon van vagy éppen haza ér. Ha ezt nem veszi észre, akkor hiába fogod neki mondani, nem fogja megérteni.
2012. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

Aha! Irigyled a férjed szabadságát, de magad nem mersz önállóbb lenni. Te nem elfogadó vagy, csak azt hiszed magadról. Nem elfogadó az ember, aki nem meri önálló lenni, mindenre rábólint, és csak nagy ritkán engedi meg magának, hogy a jókislány mez alól kibújjon a valódi akarata, csak gyáva.


35 hetes terhesen is mászkálhasz a városban, ikerterhesen is, ha akarsz, akár egyedül is. Ez nem érv, hogy te terhes vagy, nem betegség, hanem egy időleges állapot.


Valójában elvárod ugye, hogy a férjed szerevezzen több közös programot, lógjon a családja nyakán, a tieden is, ne legyen semmiféle szabadsága, csak mert neked nincsen?


Hát menj, és fogd meg a kisfiad kezét, és mnejetek el EGYEDÜL sütizni! Vagy tán azt hiszed, hogy ha a férjed nélkül mégy bárhova is, az ismerősök megszólnak? Azt képzelik, hogy rozoga a házasságotok? És mit érdekel ez téged? Te tudod, hogy hogy vagytok, más pedig azt fantáziál, amit akar.


Ps: a fiadnak is jót tenne, ha többet volna emberek között.

2012. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jajaj, kedves utolsó, teljesen félreértettél. Én nagyon is önálló vagyok, ha kellett, több száz km-t autóztam a férjem nélkül a kisfiammal, ha neki nem volt kedve éppen a rokonlátogatásokhoz. Egy csomó közös programunk van együtt a fiammal. Nekem most a férjem jelenléte hiányzik, érted? Abban lehet valami, hogy hirtelen "irigy" lettem az ő programjaira, mert a gyerek előtti közös létünkre emlékeztetett és most ugye nekem egy kicsit "kapuzárási" pánikom is lehet, ha megszületnek az ikrek, akkor jó pár év megint, mire kettesben mehetünk. Segítségünk semmi. Szóval ő mehet, amerre akar, de eddig mindig ellensúlyozni tudta az én javamra is. Ez most elmaradt, túl sűrűek voltak az ő saját programjai, és ezt kifogásoltam. Egyébként hazajött, moziban volt :D és nagyon be van rágva..kicsúszott a talaj a lába alól, hát ezt mondta :o
2012. okt. 1. 16:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Veszprém megye, Balaton... hú, hát akkor nagyon szép helyen laktok. Veszprémi állatkert nagyon jó családi program (mi nem lakunk közel, de már vagy 5x jártunk ott, egy hete is voltunk). Bakonybéli csillagda is szuper, érdemes megnézni.
2012. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!