Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok az az ölelkezős,...

Nem vagyok az az ölelkezős, puszilkodós típus, és volt eset, hogy arra kért a tesóm, hogy pusziljam meg öleljem meg a családtagokat az ő nevében. De nem tettem, kiderült, leégtem nagyon?

Figyelt kérdés
Szóval nekem ez nem megy, nem vagyok ilyen emós fajta. Át akartam adni, de most hogy menjek oda, hogy puszi puszi ölel ölel, mikor nem szoktam ilyet csinálni, főleg nem más nevében? Kellemetlen a számomra ez a fizikai kontaktus, de miért, azt nem tudom. Kiderült, hogy nem adtam át, és hát kellemetlen volt, főleg szüleim részéről, de tesóm részéről is.
2012. okt. 1. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt szerintem elég mondani..én se vagyok ölelkezős...

vagyis újabban érzelmesebb lettem...de nem tudom..terhes vagyok, vagy csak érettebb lettem és magabiztosabb??

2012. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na ez a kijelentésed szerintem kissé meredek, hogy "nem vagyok ilyen emós fajta". Nem csak az emósok szokták egymást átölelni, megpuszilni. Egyébként, ha nem akarod konkrétan átadni, akkor csak szóban mondd el. Pl. anya, apa tesóm ölel és puszil titeket. Szóval szerintem igen, nagyon leégtél, mert ha egy kicsit gondolkodtál volna akkor rájöttél volna, hogy nem csak úgy lehet egy ilyen üzenetet átadni, hogy meg is teszed, hanem szóban is.

2012. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, ha valaki ilyet kér, én szóban adom át a puszit. Mert pl fura lenne, ha a családom minden tagja puszit küld valakinek, akkor adhatnék 8 puszit az illetőnek. Így csak annyit mondok, hogy a többiek is puszilnak/ölelnek/üdvözölnek. Senki nem várja el a tényleges puszikat.
2012. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
én sokáig és a mai napig ezért rühellem a családi összejöveteleket mert ott aztán végig kell nyalni mindenkit és utálom nagyon főleg ha ott van unokatesóm meg a pasija,én vagyok anyáék szégyene de ez van. érdekes hogy 1-2 jóbarátot szeretek ölelgetni de rokonokat nem
2012. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell mindenkit végig csókolgatni.
2012. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy puszit meg ölelést küldenek, senki sem szó szerint érti, csak hogy mondd meg :) Nekem volt, hogy a főnököm mondta, hogy "anyukád puszit küld" mert találkozott vele, és ismerték egymást még régebbről. Laza főnököm volt, de azért az elég hülyén vette volna ki magát, ha elkezd puszilgatni :D Én még olyannal nem is találkoztam, aki ezt szó szerint vette volna.
2012. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

UTÁLOM amikor kis tudatlan emberkék úgy használják a szavakat hogy azt sem tudják mit jelent. Elég szánalmas hogy ezt te emónak hiszed...

Én se vagyok pusziszkodós fajta de a családtagoknak illik köszönés képp két puszit odanyomni az arcukra. Egyébként meg ha a tesód kér meg elég azt mondani hogy sok puszit és ölelést küld tesóm.

2012. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy ölelkezős, de ezt általában úgy szokták, hogy szóban átadják, hogy a tesóm ölel és puszil titeket.

Egyébként hogy a csudába jön ide az emo? Sem a régi, sem az új "trendi" megfelelője nem vág a helyzethez, akárhogy is nézem.

2012. okt. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak az emózás szánalmas, hanem a kérdező sem lehet több 12 nél, ha azt se tudja, hogy ez szóban szokott történni... vagy csak nem tudja használni az eszét, nincs kreativitása, azért sajnálom :/
2012. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cicavirág, te nem emos vagy,hanem szociopata!
2012. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!