Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá erre anyut?

Hogy vegyem rá erre anyut?

Figyelt kérdés

A barátom és az ő legjobb barátai kitalálták,hogy menjünk le pár hét múlva a Balatonhoz,a barátomék nyaralójába.8-an mennénk,a barátom apukája és anyukája levinnének minket 2 kocsival.De nem tudom,hogy anyát hogy beszéljem rá a dologra...Nem szereti annyira a barátomat,mert szerinte csak egy elkényeztetett szépfiú,aki unalmában mindenkit hülyít.De ez annyira jellemző hozzáállás tőle,nem is ismeri,nem tudja,hogy miken mentünk keresztül és én bízok a páromban.


Mit tegyek,hogy belemenjen abba,hogy elmenjek a Balatonhoz velük?



L15



2012. júl. 15. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Először is mond meg neki,hogy szűzen jössz haza.
2012. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lányként 7 fiúval? hm... én sem engednélek le
2012. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem 7 fiú lenne,hanem 4 és rajtam kívül 3 lány,a barátnőik,akikkel én is jóban vagyok.
2012. júl. 15. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Haha. Ugye, csak viccelsz? 15 éves lány a barátjával a Balatonon, felügyelet nélkül. Ráérsz még pár évig az ilyen nyaralgatásokkal.
2012. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Haha. A barátnőik: gruppen lesz. Csak az ötlet miatt is szobafogságra ítélnélek a nyár további részében.
2012. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

esetleg nem tudna veletek menni egy szülő? túl fiatalok vagytok még egy ilyenre, bár meg tudom érteni, hogy jó poén lenne

engem mondjuk leengedtek 15 évesen balatonra, de egy barátnőm apukája is velünk volt

2012. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem engednélek én sem el. Maximum a barátoddal, ha mennek az ő szülei is. De csak gyerekekkel biztosan nem.
2012. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből úgy értettem, hogy az anyu nem akar veletek menni. Vigyétek erőszakkal.
2012. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megy felnőtt, akkor mehetnétek, de így nem....ha kell én szivesen elmegyek felügyelni :D 24/L
2012. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátod, vagy a fiúk közül legalább 2-en már betöltötték a 18-at elengednélek. Én is 16 évesen voltam először baráti társasággal nyaralni, és egyedül én voltam 16, az egyik barátnőm 17 volt, a többiek lányok fiúk vegyesen 19-25 között. Nekem nem volt akkor barátom, szóval nem a "pasimmal" kellett elengedni, mi csak barátok mentünk. Szóval nálam felnőtt jelenléte lenne szükséges az engedélyhez. Ha a barátod és az ő haverjai is 15-16 évesek, akkor elfelejthetnéd, ha az én lányom lennél.
2012. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!