Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne rávenni anyósomat...

Hogy lehetne rávenni anyósomat a fürdésre?

Figyelt kérdés

Iszonyat milyen büdös,14éve élek vele lassan,de a fél kezemen meg tudom számlálni,mikor láttam hogy fürdött.Ráadásul akkor is visszahúzza a büdös ruháit.Nem lehet mellette megmaradni :( Ráadásul meg van sértődve,ha elhúzom az orrom,hogy "na mi van,büdös vagyok?" meg "nem megyek be me büdös vagyok" de ahelyett hogy megfürödne,csak a műsort csinálja.Fiam még kicsi és elég szókimondó,megmondta neki,hogy nem szívesen megy be a szobájába mert "nyakon vágja a bűz" ,na ekkor kaptam igazán,hogy ezt a gyerek tőlem tanulja...

Mit csináljak??? Itt a nyár és a saját lakásomban menekülnöm kell,ha közeledik (Arról még nem is beszéltem,hogy rosszul zár a záróizma és rendszeresen beszellent, sőt igen gyakran be is f.sik-bocsánat a szóért,aminek szintén nekem kell a maradékát összetakarítanom.Nagyon nehezen viselem,és kisbabám van ráadásul,a terhességem alatt még érzékenyebb voltam,sokszor sírtam,de semmi nem változott.


2009. aug. 4. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ezen soha nem fogysz tudni változtatni - tapasztalatból beszélek - az egyetlen megoldás elköltözni, vagy ha sehogy se megy, akkor megvárni,amig meghal.
2009. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ez így nem higénikus, van egy kisbabád, aki fertőzéseket kaphat el, csak mert ő b*szik beállni a zuhany alá.

Ha meg a saját lakásodról van szó, akkor már egyenesen felháborító. Az az asszony ott tanyázik nálatok és bűzlik? Fujj, ez undorító:S Nyugodtan mondd meg neki, hogy visszataszító a szaga, ha nem tetszik neki, lehet keresni másik otthont, ahol kedvébe bűzölöghet. Nem értem az ilyet...

2009. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Férjed mit szól? Nem tud beszélni az anyjával?
2009. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.Férjemet is zavarja,de nem beszél vele.Nagyon kínos és kényes téma és ha szóba kerül,mindig veszekedés van belőle.Sajnos a mama olyan,hogy letagad mindent,még azt is amikor a tűzhelytől a wc-ig kakás volt a kő és én töröltem fel éjjel mikor hazaértem munkából.Olyan dolgokat is,amik nyilvánvalók,mert pl csak ő volt ott más nem tehette stb.

Múltkor felvette a kislányt és át kellett öltöztetnem,olyan szagos lett a ruhája. :(

És akkor még nem beszéltem arról,amikor vendégeink vannak....

2009. aug. 4. 13:42
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Gumikesztyű a kézre, és erőszakkal be a tus alá. És egy csomó tusfürdőt rányomni, vmivel átdörzsölni.. Brr...

Ha nem teszitek meg ti, nem változik ez az állapot.

És mi az hogy a férjed nem beszél vele?

2009. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltek vele, persze normális hangon, normális stílusban, akkor ne várjátok, hogy változzon a helyzet. A párod nem akarja a gyerek érdekeit nézni? Nem a gyerek a legfontosabb? Ha őt nem tudod rávenni, beszélj vele te. És ha majd a picid mászni fog, akkor a szaros kövön fogja ezt megtenni? Ne törődj vele ha megsértődik, nektek a gyerek a legfontosabb!
2009. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényes a téma ha ne elé kell állni és megkérni a fürdésre,legalább mosakodjon...sajnos spórolás szempontjából nekem is van a rokonságba aki nem fürdik mindennap ,na meg a ruha az külön szám egy hétig is ugyan az amibe bele izzadnak...fúúúúj... nekem annyi a szerencsém, hogy nem együtt lakunk.
2009. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
de még mindig nem írtad meg,hogy ti laktok az anyós házában vagy ő költözött a ti házatokba.Mert ha az ő házában vagytok akkor nem tehetsz semmit esetleg mondogathatod neki minden nap,hogy fürödjön le mert nagyon büdös.De a saját portáján azt csinál amit akar.Ha nem akar fürdeni akkor nem fürdik,joga van hozzá,hogy büdös legyen..Ilyen esetben vagy elviseled vagy elmentek más helyre lakni.Ha viszont a ti lakásotokban él,akkor nyugodtan megmondhatod neki,hogy vagy megfürdik és maradhat,vagy nem fürdik meg,és akkor mehet haza nyugodtan..
2009. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ha anyósom a kislányomat megdajkálja nálunk is olyan szaga van szegénynek utána....náluk az a szokás h csak szombaton fürdés....addig meg arc, kéz láb....ami még undorítóbb számomra h hót kosz és bűz, de az arany meg van annyi rajta mint egy karácsonyfán..minden ujján gyűrű..persze a körmei feketék és késsel vágja őket..ragozzam még...részvétem.....
2009. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom neked tapasztalatból mondani, amikor nyugdíjasotthonban segítettem ki.

Tényleg gumikesztyű és megmosni. Ruhákat elvenni és kimosni. Nem tudsz mást csinálni. (Hogyan élhetett így egész életében? hogy lett egyáltalán gyereke?)

2009. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!