Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom folyton 'leráz'...

A barátom folyton 'leráz' hogy tanulnia kell, de másokkal, máshova van ideje elmenni. Rosszra kéne gondolnom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszra gondolnék.
2012. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt meg kellene beszélni vele, mert akkor ez nem komoly kapcsolat, és nincs értelme mert csak csalódáshoz, szívfájdalomhoz vezet
2012. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágyik a társaságodra, szerintem sem jó, hogy ezt csinálja veled!
2012. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el vagy tedd féltékennyé.
2012. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű. Náluk ez így műküdik. Most eljátssza, hogy te neked legyen eleged, te legyél a hisztis, nehogy neki kelljen dobnia, ahhoz gyávák.

Mér éretlen. Ha érdekelnéd, találkozna veled.


Tudom, hogy rosszul esik, amit leírtam, de ahányat láttam eddig életemben, magamon és barátnőkön, nem volt véletlen a lerázás. Állj a sarkadra, és ne hagyd magad alázni.

2012. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én rosszra gondolnék, én is ugyanígy jártam amikor a volt barátnőm rázott le folyton ezzel a szöveggel közben meg másokkal láttam mászkálni, jó akkor volt a sokból 2 olyan alkalom hogy hajlandó volt lenézni hozzám amikor hulla fáradtan jöttem haza gyakról, és ennyi. Én megbíztam benne de megbántam hatalmasat koppantam amikor 1 hónap lerázás után kiderült hogy csal engem, az tény hogy jól csinálta jól leplezte az egészet de a legforgalmasabb helyen csinálták ugyanezt és nem előttük mentem el autóval a legközelebbi helyen meg is álltam ahol lehetett és odasétáltam hozzájuk persze nem vettek észre csak a srác látta rajtam hoggy nézem a nőjét meg csúnyán nézett rám meg mondta hogy mit nézem a nőjét erre közöltem vele hogy az én barátnőm már több mint egy éve erre megfordult a barátnőm és akkor totális koppanás, aztán mondtam is neki hogy oké össze szedem a cuccodat majd mondd meg hogy hova vigyem és ennyi volt. Nem kezdtem el balhézni mert semmit nem értem volna el vele bár a sráccal később találkoztam ugyanígy kötekedett kapott egyet aztán ennyi.

Én a helyedben résen lennék!

2012. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.
2012. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát..nálunk is ez volt egy exemmel...folyton tanulnia kellett....persze máshova azért ment, még ha nem is tudtam rola....aztán kiderült, nem szeret....persze nagyon nehezen huztam ezt ki belőle...mert mennyi mindent megsporoltunk volna:) szakitottam vele....és kiderült utána, hogy meg is csalt:) hát...én rosszra gondolnék......valoszinü, hogy nem szivesen van veled:(:(:( hány évesek vagytok?

24L

2012. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!