Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az ha ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha ismerkedni akarok mindig leráz egy idő után miután képet küldök magamról?

Figyelt kérdés
nem is vok ronda egy esek szerint tökhelyes vok, de mindig ezvan.
2012. júl. 7. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem jöhetsz be mindenkinek :)

19/L

2012. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen tudom, bár én sose küldtem még képet így, csak akkor tettem volna ezt, ha talira kerül a sor.


De ezé mondom, hiába beszélsz el jól, valakivel hiába érzed azt, hogy közel kerültetek, a külső alapján fog megitélni.


Ha ronda vagy elmegy tőled a kedve, még ha elötte te veled beszélt a legjobban mondjuk telefonon, skype-on. De ne csak a netes ismerkedést vedd alapul, hisz valóéletben is a külsőre megy mindneki. (most már nem tudtok megcáfolni). Ezé legyé izmos.

2012. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el,hogy minden lánynak tetsszél.Bókolj a csajoknak.
2013. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!