Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lehet gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet gond vagy nem kéne ilyenekre gondolnom?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal,szeretjük egymást.Viszont van egy kis gond.. Amikor összeveszünk és nagyon felmérgelődik,általában eléggé ideges és volt rá példa,hogy kicsit megszorította a combom vagy a kezem vagy amikor egyszer nagyon felmérgesített,megpofoztam és akkor is megszorította a kezem meg ehhez hasonlók. Nem ütött meg soha.De félek,hogyha ez így folytatódik tovább,meg fog.Vagy nem kéne ilyenekre gondolnom? Nem szoktunk sokat veszekedni,mert általában mindent megbeszélünk,de néha,nagyon ritkán előfordul az is,viszont akkor sem ordítunk egymásnak.

Mit csináljak szerintetek?


2012. szept. 15. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:

dobd.... szorítja kezed meg a lábad.. .?

hát nem tudom milyen impotens köcsög az ilyen... nekem soha az életbe nem jutna eszembe hogy bántsak 1 lányt..

2012. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondjuk ha nem akarsz pofont, ne pofozd meg.
2012. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő nem ütött meg, te őt igen. Nem érzed emiatt egy utolsó szar embernek, hogy kihasználod, hogy ő tisztel annyira, hogy nem üt meg, te viszont ezt semmibe veszed? Ezen gondolkodj el először.

Másrészt ha felidegesíted, akkor szerintem érthető, hogy a benne lévő feszültség hatására nem tudja olyan gyengéden fogdosni a combod. Szerintem ez még nem fizikai erőszak, vagy nem tudom. Te sokkal durvább vagy, nem értem, hogy ő miért marad valakivel, aki megüti.

2012. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!