Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket mindig be...

Férfiak! Titeket mindig be tud hálózni egy fiatal, helyes csaj?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést, mert eléggé el vagyok keseredve az egyetemen tapasztaltak miatt. Nem írom, melyik egyetem melyik szakára járok, maradjunk annyiban, hogy az egyik legszínvonalasabb művészeti egyetem. Van egy csaj a csoportunkban, minden férfitanár rá figyel egész órán, nem hozza azokat a dolgokat, amiket elvárnak, csak csavargatja a haját, mégis mindent elnéznek neki. Nem baj, ha nem csinálja meg a rajzokat, vagy nincs ott gyakorlaton. Az egyik 40 éves, házas tanárunk még haza is viszi néha. Minden pasit meg lehet hülyíteni az ilyen viselkedéssel? Minden férfi otthagyná a feleségét egy ilyen kiscsajért?
2012. okt. 3. 00:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az irigység sajnos arra terjed ki, hogy míg másoknak küzdeniük kell, addig nekik bármi el van nézve:( Lehet, hogy jobban csábít, de hogyne esne rosszul azoknak, akiktől ugyanabban a dologban többet várnak el és mégsem jutnak előrébb?
2012. okt. 3. 13:32
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Te meg másban vagy jobb, lehet, hogy jobban rajzolsz, vagy nem tudom, hogy mit tanulsz...

Mit foglalkozol ezzel?

Ő ilyen, te nem!

Nem ő lesz az oka, ha te nem fogsz előrébb jutni!

Ha nem fogsz előrejutni, az a te hibád lesz, és nem a "csábító démonoké"!

2012. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ilyent ***** válasza:
51%

Egy biztos míg férfin múlik az előrejutás neked lehet akármilyen jó eredményed a csábító lesz a befutó. Mert ő egy kutyát csinál a férfiből és minden kérését teljesíti.

De vannak kivételek akik értik hogy mire megy ki a játék.

2012. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6%
Simán, jól meg kell d*gni az ilyen kiscsajokat.
2012. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha én oktató lennék, kétszer is meghúznám az ilyet. Tehát megdugnám, és utána megbuktatnám (azaz reálisan értékelném a vizsgaanyagbéli tudását). Egyébként láttam már ilyet, történetesen a volt barátnőmmel csinálta meg egy oktatója, amikor már nem volt a barátnőm. :)
2013. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!