Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a páromat? Hiszti - Cigi gondok.

Figyelt kérdés

Párom nemrég szokott le a cigiről. Jobban mondva elkezdett leszokni. ha jól tudom most már 2 hete rá sem gyújtott.


De azóta piszkosul hisztis. És persze úgy állítja be a helyzetet hogy én hisztizek.

Sokszor hergeli magát, ha nem hisztizek, meg sem szólalok, akkor is képes azt mondani hogy hisztizek.

Mire én: "dehát meg sem szólaltam"

Erre ő: "Nem baj mert ő tudja, hogy magamban már hisztizek".


Megőrülök már lassan. Azóta van ez amióta a cigiről szokik le..... Mint egy hormonzavaros lány, olyan sérülékeny a lelki világa. Félek már megszólalni vagy mondani valamit mert magára veszi. És utána rám fogja hogy én hisztiztem....


Adnátok túlélési tippeket nekünk?


2 éves kapcsolat. Együtt élünk. 22 évesek vagyunk.


22/l


2012. febr. 8. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd zsarnokoskodni, Teremtsd le, hogy a barátaival beszéljen így ne veled! Vagy vegyél neki B-vitamin komplex - meg valeriana relax-ot.
2012. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
idő-idő-idő...együtt kell ezt átvészelnetek,legalább te tudod az okát,hogy miért hisztis...rá kell hagyni a dolgokat...(persze amíg belefér,mindent azért ne engeddj meg neki)
2012. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tedd ki neki az asztalra a doboz cigit és mondd neki, fejezd be a hisztit, itt a cigid. Ha pedig nem kell neki, mondd meg, h viselkedjen férfi módjára, ne úgy, mint egy buta liba!


29/F

2012. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így van: idő és türelem. Én örülnék, ha a párom csak elgondolkodna a leszokáson...

Erősítsd mindig, hogy tudja, nagy dolgot visz véghez, elvégre nem semmi leszokni a cigiről (tudom).

Próbáljátok meg a Kudzu tablettát, amit állítólag elvonási tünetekre javallanak és gyógynövényes.

Kitartás!!!

2012. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj. Hozzá volt szokva a cigihez, és most leszokik róla, iszonyatosan nagy önkontroll kell ehhez, és a hisztivel próbálja ezt levezetni.

Tudom, nehéz, édesanyám mikor 10 év után letette a cigit, hetekig vámpírként viselkedett. Támogasd őt, amiben tudod, de mondd meg neki, hogy lehetne jobban tekintettel Rád!

2012. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokat segítettek a válaszaitok! Köszönöm! Fejben tartom :D
2012. febr. 8. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Mire én: "dehát meg sem szólaltam"

Erre ő: "Nem baj mert ő tudja, hogy magamban már hisztizek".

Ez mekkora!!!


Ha a dolog csak átmeneti, akkó kitartást, ha hosszútávon így megy, akkor sztem vége a kapcsolatnak...

2012. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!