Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy el tudjam...

Mit tegyek, hogy el tudjam ezt viselni?

Figyelt kérdés

A férjemnek lett egy hobbija, amivel pici pénzt is keres, kézműves dolog.

Először örültem, mert kiderült, hogy nagyon ügyes. Aztán azt vettem észre, hogy minden erről szól. Mikor nem dolgozik csak ezeket csinálja ( a legtöbbet magának, kisebb %-ban megrendelésre) és egyszerűen nem tud másról beszélni. Iszonyatosan meguntam...össze is vesztem vele nemrég, mert se lát se hall és folyamatosan nyomja, hogy most milyen anyagot fog venni, milyen színűt, milyen technikát fog alkalmazni és ezt órákon keresztül.

Mikor a munkában pangás van akkor is ezeket csinálja és viberen küldi róluk a képeket...és ír róluk. Ha hív akkor is csak azt meséli, hogy most milyet alkotott. Unom, hogy minden erről szól!


Érzem, hogy nem bírom tovább és megint ki fogok fakadni. Nem akarom elvenni a kedvét, de megőrülök, hogy semmi másról nem lehet vele beszélni!

Mit tegyek, hogy ne robbanjak?


2012. okt. 3. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne, ha te is bekapcsolódnál a hobbijába? Alkothatnátok néha együtt, biztosan jó buli lenne.
2012. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel, az én páromnak is szokása rákattannia dolgokra. Ideig óráig eltűröm, hogy teljesen háttérbe szorulok én is, sok mindennel együtt az új őrülete miatt, de ha ez 1-2 hónapig is eltart nála, akkor én komolyan leülök vele beszélgetni, és megmondom neki, hogy ennyi volt. Onnantól nem vagyok jelen az életében (persze ezt úgy nehéz, hogy együtt laktok) és pár nap után ettől észhez tér és utána már beosztja az idejét.

Szóval ez nálam bevált, esetleg próbáld ki te is ezt a drasztikus módszert.

2012. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!