Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek, ha elmulik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek, ha elmulik a szerelem egy hazassagban?

Figyelt kérdés
Arra volnek kivancsi, h akik huszonevesen osszehazasodnak a parjukkal, es a szerelem elmulik,es csak a ragaszkodas es szeretet marad (amik szinten mely es szep erzesek) akkor azt hogy viselitek? Nem faj? Mi van, ha pl 26 eves vagy, szereted a ferjedet, de jon valaki, aki megdobogtatja a szivedet, es fellangol a szerelem? Hogy viseled, hogy elmult a tuz?
2010. máj. 21. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb utóbb mindenkinél elmúlik, mert nem lehet a fellegekben járva élni tartósan. Csak tanuld meg tisztelni és megbecsülni a másikat. Mert valamelyik értékébe biztos hogy annakidején is beleszerettél, ha meg nem akkor meg csak felszínes kalandnak volt jó.
2010. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is elmúlt a szerelem pár év múlva, de szerettem a férjem, és eszembe nem jutott hogy elhagyjam. Annyi mindent éltünk meg közösen, szerettem vele lenni, jönni menni, gyerekeink is közösek, ilyenkor nem hiszem hogy odébb kéne állni. Aki felé most lángolást érzel, afelé is elmúlna a szerelem egy idő után. Mindig odébb fogsz állni amikor ilyen történik? Azért mentél a férjedhez, mert azt mondtad hogy jóban rosszban vele leszel, és ez arra is vonatkozik hogy ha elmúlik a szerelem. Ha már a szeretet is elmúlik, nem csak a szerelem akkor lehet tovább lépni, de akkor is csak miután mindent megpróbáltatok hogy helyrehozzátok.
2010. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
viszket, mi?
2010. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi tizenévesen házasodtunk össze és ennek több mint 20 éve. Én mondhatom ugyan úgy szeretem és kívánom mint akkor és a 3 gyerek megszülése és ezáltal a huszon kiló felszedése sem tette kevésbé kívánatossá mint annak előtte. Hogy elmúlt a tűz az nem baj mert ez egy bensőségesebb biztosabb-stabilabb érzés ami most van egymás iránt. Voltak viták amiknek majdnem rossz vége lett de átvészeltük azt is mert szeretjük egymást. Az anyagiak amik megkeserítik az ember életét és a viták nagy része is ebből fakadt.


Ha megdobbantja a szíved valaki akkor ott már nem kis bajok vannak a kapcsolattal! Ezen is csak akarni kell változtatni és akkor sikerül is. Igaz ezt mind kettőtöknek akarni kell!

2010. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok. (ma 12:51)


Az ember változik idővel és más lesz a fontos neki, most tizenévesen a tűz később pedig a gyerek és, hogy feltudd nevelni. A férjed nyilván megtesz mindent képességeihez mérten,(normál esetben) hogy minél jobb életkörülményeket teremtsen nektek és ha te ezt azzal hálálod meg, hogy megcsalod vagy beleesel másba akkor no comment! Már ha nő vagy kérdező.

2010. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen no vagyok, 25 eves, es nem vagyok ferjnel, csak kivancsiskodtam. Azt hiszem a baratom meg fogja kerni a kezem, legalabbis nagyon komolyan gondolja a kapcsolatunkat. En is nagyon szeretem, de nem tudom mit valaszoljak majd, mert nagyon foglalkoztat, hogy masok hogy elik meg amikor kialszik a tuz. De koszonom az ertelmes valaszokat :) sokat segitettetek.
2010. máj. 21. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már most kialdt a tűz, akkor érdemes jól átgondolni. Hogy milyen a jellemed, mennyire fontos neked a tűz, a szenvedély, vagy inkább a biztonság, állandóság. Nem vagyunk egyformák, neked kell eldöntened hogy hogyan tovább. Én valószínű hogy nem mennék hozzá ha már most kihalt a tűz, mert én ilyen vagyok. Amúgy éltem házasságban 16 évig, kb 2-3 évig tartott a szerelem. De nem azért lett vége a házasságnak, hanem mert buták voltunk, és nem volt önismeretünk. A mostani kapcsolatom 5 éve tart lassan, de még mindig lángolóan szerelmes vagyok. Nem vagyunk házasok, de nem is ez számít. Nem lehet tudni mit hoz az élet, kockáztatni kell, aztán majd kiderül jól döntöttünk e vagy sem. Bátraké a szerencse. Punnyadni ráérsz még.
2010. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!