Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden munkahelyen törvényszer...

Minden munkahelyen törvényszerűen megtörténik, hogy a régi embereket "lesajnálja" a főnök, mert ők már "öregek", már nem hoznak új lendületet a csoportba?

Figyelt kérdés
Mostanában azt érzem, "megfulladok" a munkahelyemen. Többet dolgozom, mint régen, mégsem tudok elég jó lenni, a főnök semmibe veszi a szavaimat (eddig az én véleményem volt a mérvadó szinte minden döntésben), s a kollégáimmal sem úgy beszél, ahogy kellene. Ez természetes, vagy valamit nagyon elrontottunk?
2011. máj. 4. 18:44
 1/2 anonim válasza:
100%

nem vagy egyedül ezzel a helyzettel...de nálunk minden mögött a politika van...ismerek a környezetemben több helyet is, ahol az mszp-s igazgatókat meg felsőbb vezetőket a kormányváltásnál egyből lecserélték fideszesekre, és a többi dolgozót is elkezdték szépen lassan "lecserélni" az igazgató ismerőseire, haverjaira, fideszes cimboráira. És most már meg sem kell indokolniuk, hogy kit miért rúgnak ki...szerintem épp ezért...

bár mindig is utáltam az egész politikát úgy ahogy van, de titkon azért reménykedtem egy kicsit, hogy hátha jobb lesz majd valami (nem konkrétan a fidesz miatt, hanem az "új" helyzet miatt) de egyenlőre csak annyit vettem észre, hogy kétszer annyit kell dolgozni sokkal kevesebb pénzért, és ráadásul mindennek csak emelkedett az ára mindenhol.

Ha tehetném legszívesebben elmennék valami bennszülött törzsbe..vagy az esőerdő mélyébe költöznék, de még ott sem lenne nyugta az embernek, mert azt is csak pusztítják napról napra.

2011. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem, ez főnökfüggő. Én nem tudok sokat erről, de az apukámnak is elég magas beosztása van, és nagyon jóban van a főnökével. Jah, és már 20 év ott van a cégénél! (45 éves) Szerintem ilyen esetben semmiképpen nem a dolgozókkal van a gond, hanem a főnökkel. Valószínűleg sokat gyötrődött az utóbbi időben, vagy sok gond érte, és ezért valahogy le kell vezetnie. Lehet, hogy nincs vele igazán tisztában annak, amit csinál önökkel. És sajnos, egy ilyen problémát nehéz orvosolni. Esetleg, ha olyan baráti szinten van a főnökével, akkor esetleg kedveskedhet neki, hátha megnyugszik.
2011. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!