Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egy munkahe...

Van itt olyan, aki egy munkahelyen dolgozik a párjával, vagy ismer ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leírnátok a tapasztalatokat az ilyen kpcsolatokról? Iazából arra lennék leginkább kíváncsi, hogy vannak-e egyáltalán ilyen párok? Tartós kapcsolatnak mondhatóak? Nem "sok" egy idő után a párod? (ezt úgy értem, hogy én nem bírnék éjjel-nappal a párommal lenni, mert néha szükségem van rá, hogy békénhagyjon mindenki) A többi ott dogozó mennyire látja a ti kapcsolatotokat? mennyire tartjátok ott a testi kontaktust?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 4. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mi is egy munkahelyen dolgozunk, illetve ott ismerkedtünk meg. de mi nem lógunk egymáson egész nap, mert postások vagyunk, így csak reggel vagyunk együtt, meg általában egyszerre végzünk, és együtt jövünk haza, vagy megvárjuk egymást, ha nem. végülis elég sokat vagyunk együtt, de nem unjuk meg egymást, meg semmi. nálunk elég sok pár van, így a postán belül, szóval nem fura. néha elcsattan egy puszi, de persze nem a postavezető előtt. szóval mi együtt dolgozunk, de mégse :)) amúgy az nagyon jó h tudunk beszélgetni a munkáról rendesen, előző barátom máshol dolgozott, és hiába meséltem neki a sztorikat, teljesen nem értette, sőt nem is érdekelte. szóval sztem nem rossz, ha együtt dolgoznak a párok :) ha szeretitek egymást, nem mehettek egymás idegeire... ráadásul munka után simán lehetsz egyedül, ő elmegy meginni egykét sört a haverokkal, addig te koncentrálhatsz csak magadra. nem muszáj éjjel-nappal együtt lenni :)
2012. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi is egy munkahelyen dolgozunk, olyannyira, hogy az íróasztalunk is egymás mellett van. Itt ismertem meg, aztán 2 éve össze is házasodtunk. A cégnél mindenki örült nekünk, ő volt a cég "agglegénye". De nem zavart, mert nem mindennap voltunk együtt, volt, hogy külön kellett kimennünk dolgozni, másokkal. Most babázom, szóval nálunk ez nem volt gond. Én szerettem, hogy odabent is együtt voltunk, nem volt sok, és mivel volt olyan, hogy külön-külön kint voltunk egész nap, így itthon volt értelme a "Mi volt ma veled?" kérdésnek.
2012. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi is egy helyen dolgozunk, kb 5 méterre egymástól, de nem 1 csapatban, tehát nem vagyunk közvetlen kollégák.

Bent mi sem igazán nyaljuk-faljuk egymást, puszi, kis ölelés szokott lenni, de nem a többiek orra előtt.

Mindenki tudja, hogy együtt vagyunk, senki nem említette eddig, hogy zavarná.

Én szeretem, hogy napközben itt vagyunk egymásnak, együtt ebédelünk, ha kevés a meló, kimegyünk teázni, beszélgetünk.

2012. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De jó nektek,hogy egyáltalán dolgoztok valamilyen munkahelyen.Én már komolyan kezdem feladni.Amúgy nem,sajnos nem dolgozok a párommal egy munkahelyen,mert neki van munkája,nekem meg qrvára nincs.
2012. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!