Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ahhoz, ha...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha kiderülne, hogy anyukátok együtt van apósotokkal?

Figyelt kérdés
Mert nekünk nagy, hogy anyum apósommal kavar. Csak nem tudjuk, hogy leleplezni őket.
2012. okt. 4. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Apósomat megütném.Anyámnak pedig rendeznék egy nagy fejmosást.

Miért kell ezt tennie?

2012. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés hogy a férj mit szólna :DDDD
2012. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Melyk férj? az enyém? Ő tudja, csak nem tudjuk leleplezni anyumékat.
2012. okt. 4. 19:34
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Az édesapádra gondoltam. Egyébként szerintem valami családi összejövetelen elég lenne csak mindenki előtt elmondani, és onnantól már megindulna a lavina. Vagy nem? :D
2012. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Apum 4 éve meghalt, tehát ő semmit.
2012. okt. 4. 19:41
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
És anyósod él vagy együtt van apósoddal?
2012. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, ők még házasok.
2012. okt. 4. 19:46
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Kár, hogy ezeket nem írtad a kérdésedbe.

Beszélgess anyukáddal. Hallgassátok meg egymást. Én valamilyen módon kiszedném mindegyikből. Anyósból fiaként, hogy minden ok-e, férjtől, hogy tudod, és miért. anyától meg én, hogy tudom, és miért. Utána ítélkeznék.

2012. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Mi az, hogy "mert nekünk nagy"??

...és miért akarjátok leleplezni őket? Fura, itt a fiatalok folyton hisztiznek, hogy anya-apa-anyós-após beleszól az életükbe, és most ti pontosan ezt akarjátok tenni...

2012. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

Ha megcsalja az após az anyóst, az elég gáz. Így anyud a harmadik. Ő dolguk ugyan, de ha rossz vége lesz azt ti is megérzitek.

Mi az exemmel épp azon akartunk ügyködni, hogy az egyedül élő anyám jöjjön össze az ő elvált apjával. Nem jött össze, azóta már mi se vagyunk együtt. Emiatt lehet rossz lett volna, de hát nem tudni, akkor mi lett volna velünk.

2012. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!