Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan ember akinek a gyerekkorában szerelme lett és mai napig is együtt vagytok? Tudom hogy ritka, de nem lehetetlenség.

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen idős voltál amikor összejöttél vele,most milyen idős vagy és pasi vagy csaj vagy?!
2012. okt. 4. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom egész konkrétan mi számít neked gyerek kornak :)

'5 éves voltam mikor összejöttem a barátommal és most szakítottunk egy hónapja,nagyon hosszú kapcsolat volt nagyon fiatalon...létezik ilyen, de ki tudja meddig :)


23/L

2012. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*15
2012. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyerekkor alatt értek akár 10 éves kort,mert gondolom annál lejjebb nem nagyon szoktak szerelmek kialakulni. :) De az hogy 8 évig együtt voltatok az nagyon szép. :) Igaz hogy nem tartozik a kérdésemhez és nem igazán tartozik rám,de miért mentetek szét ha ilyen sokáig együtt voltatok? Mi történt? :O 20/N
2012. okt. 4. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szüleim 14 éves koruk óta vannak együtt, én most vagyok 16, húgom 9.
2013. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

igen letezik ezt hivjak elsö latasra szerelemnek en 11 voltam mikor összejöttünk 15 eves korkülömbseg van köztünk meg ma is együtt vagyunk született egy közös fiunk


26FFi

2017. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!