Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Hogyan ne...

Mit kellene tennem? Hogyan ne bántsam meg anyumat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy pár hónapja újra összejöttem kamaszkori szerelmemmel, nagyon jól érzem vele magam, és boldog vagyok így. Egy gond van, a körülmények: Én BP-n tanulok ő Szegeden dolgozik - ez így magában nem gond, a baj ott van, hogy mindketten egy délalföldi kisvárosból származunk - itt él édesanyám is.

Eddig két hetente hétvégén jártam haza anyumhoz, ami miatt ő így is rendszeresen panaszkodott, hogy milyen kevés. Mostmár viszont maximum két hetente úgy tudok hazamenni, hogy pénteken szegedre megyek és csak szombaton haza. Tudom előre, hogy ezen anyum ki fog borulni, és félek, hogy hogyan tálaljam (főleg, hogy a kapcsolattal se ért nagyon egyet) Párom nem tud a munkája miatt velem hazajönni, hétköznap pedig munka és egyetem miatt BP-hez vagyok kötve.

Ki mit tenne ilyen helyzetben? Rossz gyerek vagyok, amiért a péntek estéimet a szerelmemmel szeretném tölteni?

(Lassan 23 éves vagyok, anyagilag már független anyumtól)



2012. okt. 4. 20:00
 1/4 renji7575 ***** válasza:

Tudom h hülye kérdés de anyudnak van nete??????

Anyud megérthetné hogy te igen elfoglalt vagy főleg hogy egyetemen tanulsz. Ha anyudnak van nete akkor tudnátok skype-on videohívást fojtatni így látnátok egymást és beszélgetni is tudnátok. és mondjuk havi 1× pedig letudnál menni őt meglátogatni.

+még egy kérdés.. Körübelül mennyibe kerül neked h hazalátogass és utána vissza is rétj bp-re?

Mert ha az ember mélyebben belegondol nem kis út..

2012. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van nete igen, talán megoldható lenne a skype, bár én hétköznap sajnos elég későn szoktam hazaérni (8-9 fele és akkor még vacsi + készülés másnapra) gmail-cseten szoktunk is néha beszélni, de az ilyesmi az ő szemében nem helyettesíti azt, hogy hazamegyek. Az út oda-vissza kb 3000, szeged érintésével inkább 4... Mikor régebben mondtam, hogy azért járok ritkán, mert drága, azt reagálta, hogy majd fizeti - de ezt nem akarom, mert nem akarok függni tőle...
2012. okt. 4. 20:30
 3/4 renji7575 ***** válasza:

Anyudnak igazavan. De ezzel csak az a probléma hogy nemcsak neki. Hétvégén ugyebár nincsnen suli, a barátod nemtud úgy szabadnapot kivenni h a hétvége csak a tietek legyen? monduk hétvége alatt egy péntek este és egy szombat reggeli napot értek. még aznap meglátogatnád anyudat és a vasárnap az csak a tied azt senki se veheti el tőled.

Próbáld meg kicselezni az idő korlátokat és sok sikert az egyetemhez.. ne add fel;)

2012. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Nagylány!

Nem adok tanácsot Neked.gyerekeim idősebbek Tőled.Nem veszem el Tőlük az életüket.

Mert az enyémnek már annyi..Daganat, műtét, kemoteterápia...

De ha tudom, hogy jönnek, "Élek""....és nem panaszkodom..

Érzelmileg zsarol, menj haza...,

Érzelmileg zsarolom a gyerekeimet, jól vagyok.ne jöjjenek..

Döntés a Tied.....

2012. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!