Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne bántsam...

Mit csináljak hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

A feleségem unokatesója megint fog hozzánk jönni és mindig sikerül megbántanom mert annyira vicces, hogy nem bírom ki röhögés nélkül. Belép az ajtón és megfulladok a röhögéstől, sőt már most nevetek a gondolattól :D:D annyira vicces feje van, de a hangja meg ahogy beszél az is vicces, ezért nem beszélek vele telefonon sem. A múltkor kb negyed órás röhögőgörcsöt kaptam 2 haverommal, szegény megsértődött akkor is. Amúgy is alapból nevetős vagyok, de ha valami vicces történik akkor végem van. Mit csináljak? :D

27/F


2012. jún. 18. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Hú de érett vagy, hogy más ember kinézetén meg hangján ennyire jól mulatsz...Nem is egyszeri jelleggel, hanem rendszeresen minden alkalommal.

Csodálom, hogy házas vagy, ahhoz érettség kell....

2012. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hidd el ha látnád te is röhögnél.

Ő is tud ám köcsög lenni! Nem kell félteni

2012. jún. 18. 11:26
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Bármennyire is vicces, bár kétlem, hogy más külleme-amiről nem tehet- bennem ilyen oldalakat letépő röhögőgörcsöt váltana ki, nem először látod. Tudod hogy néz ki, mire számíts. 20. alkalommal is az újdonság erejével hat??? Szerintem kicsit túlzásba viszed, a "nagyon jópofi vagyok" stílust.
2012. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem feltétlenül érettség kérdése. Nekem is van olyan ismerősöm aki viccesen néz ki, és nehéz megállni, hogy ne nevessek.


Szerintem ha annyira vicces, akkor nem sok mindent tudsz csinálni. Kérj bocsánatot.

2012. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Milyen buta, éretlen kisfiú vagy még, 27 éves létedre... Csak gratulálni tudok.


Őszintén, neked hogy esne, ha rajtad nevetne valaki, csak azért, ahogy kinézel, vagy amilyen a hangod?? (Olyan dolgok, amiken NEM tudsz változtatni!!)


És nem, én nem nevetném ki, ebben ezer százalékig biztos lehetsz.

Valahogy szedd össze magad te is, és viselkedj felnőtt módjára.

2012. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Shaddark ***** válasza:
100%

Szerintem fényképezd le és rakd ki a gépre háttérképnek.

Egy idő múlva aklimatizálódsz majd...

:)

2012. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Shaddark ***** válasza:
+k
2012. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél otthon :D
2012. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
tudom hogy más a kettő de nekem ez jutott eszembe :D : http://www.youtube.com/watch?v=K9OD8sswZyY&feature=related
2012. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom a feleségedet...
2012. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!