Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam vagy piszkáljam vele?

Hagyjam vagy piszkáljam vele?

Figyelt kérdés

Férjemmel 3 éve vagyunk együtt, most babát várok.

Sosem voltam az a típus, aki korlátozza a másikat vagy ilyesmi.

Az első 2-2,5 évben nem jártunk egymás nélkül sehova, a párom azt mondta nem is igényli, hogy nélkülem menjen.

Mondjuk beletartozik a storyba az is, hogy egy évet külföldön éltünk, ott meg annyit dolgoztunk, hogy örültünk, ha otthon voltunk.Ezalatt az idő alatt a barátaink jó része is etünt.

Na most itt van , hogy én táppénzre kényszerültem a terhességem miatt, itthon dekkolok egész nap, Ő meg szépen eljár egy barátjához szinte minden nap. Állítólag maszekolnak, de ahogy észreveszem több ott a marhulás, mint a tényleges munka.

Ha nincs meló, akkor is kitalál valamit, amiért átmehet...

Engem nem zavarna, ha nem hagyna itthon mindig tök egyedül. Ő jól elvan, elröhögcsél, stb., de velem elmenni valahova már nincs ideje.

Állandóan itthon is a haverjáról meg a maszekról beszél és nem egyszer fordult elő, hogy ha mantünk valahova mégis vittük a haverkát is....

Kicsit úgy érzem, hogy ha hagyom ezt a dolgot tovább, akkor el fog távolodni tőlem.

Én nem tudok sehova menni, mert jogsim nincs, sétálnom pedig nem nagyon lehet.

Mit tegyek ellene? Hagyjam hogy menjen és örüljek, hogy nem csajozni jár?


2009. aug. 4. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz válaszolni, mert egyfelől jól érzed, hogy korlátozni nem szabad és nem is lehet, de másfelől ki kellene fejezni, hogy azért veled is töltsön időt. Ezek szerint lenne szabadideje, de sosem veled tölti? Szerintem ez egy kapcsolatban azért gond. Meg kell tanulnia a barátaival és a párjával töltött időt kiegyensúlyozni úgy, hogy az mindenkinek jó legyen. Neked ez ha így nem jó, akkor igen is szólhatsz érte...beszéljétek meg, mondd el, hogy neked mire lenne igényed. Én szólnék, ha az tényleg olyan szinten megy, hogy egyértelműen lenne rád ideje, mégsem szánja rád.
2009. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Szép-szép hogy nem szeretnéd korlátozni, de egy picikét gondolj előbbre is. Majd mikor halálosan fáradtan, kialvatlanul nap mint nap minden percet a babáddal töltesz, ha majd nem szoptatsz-ringatsz-altatsz akkor azt sem tudod majd hogy hogyan kapd rendbe a lakást, mosd ki a rahedli szennyest, az égig érő vasalnivalót.

És értelmes szót senki nem szól hozzád, mert a férjed dolgozni fog, aztán meg szalad a baráthoz bütykölni...stb.

Egyenes úton robogtok a házasságotok megromlása és a teljes elhidegülés felé.

Saját tapasztalatom, két kicsi gyerekem van meg egy férjem akinek a munkája az ügyfelei a laptopja az első.

Beszélj a férjeddel, mert ez a felállás nem vezet jóra.

2009. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
huhh...most írjam erre azt h ez átlagos viselkedés a férfiaknál? ha még nem volt gyereke akk meg pláne... te most várod a babát...átalakul a tested és érzed h közeledik az anyaság dolgoznak benned a hormonok...a férfiak nem mennek át ilyen drasztikus változásokon az apává vállás során, lehet h majd akk él meg teljesen az apaságot ha már a picur ott lesz és látja...és akk te leszel és a baba az elsö helyen..:)
2009. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából most tök mindegy szerintem, hogy terhes vagy, mert ez nem mérvadó abban, hogy ő nincs veled. Max. abban mérvadó, hogy nem tudsz kimozdulni, és jobban igényled a társaságát, és jobban tudsz agyalni dolgokon. Ezt a kettőt szét kell választani. Tehát, ha előtte voltak közös programjaitok, csak most,hogy te vmilyen szinten korlátozva vagy, és ő ezért elmegy egyedül is, az nem akkor a probléma, mintha előtte sem lettetek volna eleget együtt. Nézd az sajnos egy rossz állapot, hogy te nem bírsz menni, de neki azért még nem fontos otthon ülni veled. Nem is kell. Nyilván te ezt most rosszabbul éled meg, mert nem nagyon tudod magad lekötni. És abban az előzőnek igaza van, hogy a pasik ezt nem úgy élik meg. Az én páromnak is jóval több programja van, mint nekem. Az elején zavart, hogy sok helyre megy nélkülem, aztán én is szerveztem magamnak. Azért mondjuk ő ügyelt arra, hogy együtt is legyünk. Szóval várj egy kicsit. Ha meg lesz a baba, lehet, hogy többet lesz majd otthon. Ha meg nem, na akkor kell megmosni a fejét!
2009. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!