Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam a barátom anyukáján...

Megmondjam a barátom anyukájának? Vagy inkább engedjem hogy tovább használjon a hazugságaihoz?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,és van egy barátom aki most lesz majd 16. Fél éve vagyunk együtt,és van egy-ké haverja akik nagyon zűrösek. Azóta rászokott a dohányzásra,meg állandóan csavarognak a barátjával aki mellesleg kijelentette "Seggbe kúrnám a csajt".A barátom amikor velük találkozik azt mondja az anyujának hogy elmegy bicajozni meg velem találkozik.Másnap amikor meg megek hozzájuk nekem kell elmesélnem hogy hol voltunk.Elmonjam az anyukájának hogy nem velem találkozik? Nem szeretném megbántani a pároat,de az anyukájának sem szeretnék hazudni. A dohányzást semmiképp nem mondanám meg mert akkor biztos vagyok benne hogy meg is utálna.És én nagyon szeretem őt és nem szeretném elveszíteni.
2009. aug. 5. 10:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Lehet, hogy egyszer még hálás is lesz neked.
2009. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Mivel már anyuka vagyok, így az jutott eszembe, hogy vajon mit szólna anyukája ha az egyik hazugság kiderülne a sok közül és lebuknátok?

Nagyon nagyot csalódna benned és elkönyvelne hazudozónak a fiával együtt. Onnan nehéz lenne visszaküzdeni magad arra a szintre ahol most vagy, mert látom jó lehet a viszonyotok.

Légy őszinte, ezt ő is értékelni fogja. Ha a barátod nem, onnan talán ki is derül mi lehet ebben a kapcsolatban a fontos számára.

Sok sikert!

2009. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
A legjobb ha kijelented a fiúnak, hogy többet nem falazol neki. Mondd meg, hogy nagyon szereted, de ez neked nem fér bele a kapcsolatba. Nem nyomod fel az eddigiekért, de többet rád nem hivatkozhat. Ez így tiszta. Ha meg ezért szakít veled akkor nem érdemel meg téged. Egyébként a párod haverja ha így nyilatkozott rólad a párod meg nem tett semmt, gerinctelen egy alak.
2009. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is voltak zűrös barátaim, sohasem titkoltuk anyukámék előtt,hogy vannak, de nem is vertük nagydobra. Soha nem kértem senkit hazugságra ha valahol velük találkoztam.


Jó érzés cigizni, hazudni?

Én megmondanám a srácnak, vagy felvállalja kik a haverjai a szülei előtt is és a cigit is vagy engem elveszít. Én nem vagyok hajlandó részt venni a hazugságaiban. Mert ha most hazudik erről az anyjának akkor nekem ugyan miről hazudik majd később? Ha esertleg most nem is. Ja és miért hagyod magad kényelmetlen és megalázóhelyzetbe hozni? Ennyire nm lehetsz vak!

2009. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%
Mond el a barátodnak, hogy te nem akarsz hazudozni, még az Ő kedvéért sem. Ha ezt nem érti meg, akkor egyértelműen csak azért "tart" téged, hogy legyen alibije. Rettentő fiatal vagy még, annyi jó pasi futkozik az utcán, ne ilyen hülyegyerekekre pazarold az idődet.
2009. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!