Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más olyan ember is...

Van itt más olyan ember is akinek az anyja sokszor elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
Az enyém olyan hogy sokszor kiveri a balhét ha valami nem tetszik neki,folyton idegeskedik a bolhából is elefántot csinál,mártírkodik és mindig csak neki van igaza észre sem veszi ha a saját gyereke vagy családja is már tiszta ideg és majd ki készülnek,folyton beteg aminek fele csak beképzelés meg stb....,vagyis ezeket mind magának csinálja.
2012. okt. 7. 11:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ma 14:26


Na az elég dúrva

2012. okt. 7. 14:32
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy szereted-e, meg mennyire van igaza, ahnem mennyire készít ki hülyeségekkel.


Nem merek nekiállni semminek, mert úgyse menne olyan tökéletesen elsőre, mint neki, így csak pazarolnék, mi gáz, és amin sírna....20on túl vagyok de semmi önbizalmam neki hála...sőt.


Amikor ok,szeretgetjük egymást, de amikor bejátssza ezeket megőrülök 1-2 órára. Szerintd milyen érzés folyton azt érezni, hogy senki vagy? Hogy ha feltörlök vmit konyhában, de közli h a másik ronggyal kellett volna...lyan rendszerei vannak, amit nem értek, túlbonyolít.

És ő a mártír. Kiborít, összevezeszünk, és akkor még ő ideges meg cigizget meg sajnáltatja magát.

JAhm meg az is rossz volt, hogy 98% ban nekem volt igazam egy egy balhémnál, tanárokkal is pl, vagy akár más, mindig őket védte

Be akart nevelni a csendben szenvedek de nem szolok be senkinek módba, ebből az lett, hogy csak azért is beszólok mindenkinek, és eligazítom.

2012. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ma 15:19



Valami hasonló de nem minden ennyire drasztikusan,nekünk volt egy üzletünk ott dolgoztam,ugye családi ő volt a főnök akármit csináltam nem volt dícséret vagy jó,ha a kolega csinált valami hülyeséget az is az én hibám volt,de balesetem óta nem dolgozom perpill és a sok itthoni hülyesége néha az agyamra megy,vannak napok mikor minden mintha rendben lenne,de akkor hírtelen megint a hülyeség.

2012. okt. 7. 16:22
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát anyámmal szó szerint ki van a tököm
2012. okt. 9. 16:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Minden anya iteltessen a sajat gyereke altal, miutan az a bizonyos gyerek felnevelte a sajat utodait.... Majd 60 evesen ujra tedd fel magadnak ezt a kerdest!
2012. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem kiskoromban elhunyt az apám. Az anyum is meghalt már. Ő is pont ilyen volt, de ez a szülő dolga nem de? Bármennyire is utálatos, légy megértő és szeresd! Oda adnám a fél életemet azért, ha még egyszer átölelhetném az anyám. Tudod igazából csak akor jössz rá mennyire fontos neked, ha már elveszítetted őt. Örülj neki, hogy élnek a szüleid!
2016. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!